Partnerzy serwisu:

Maszynista Lotos Kolej znaleziony martwy przy torach

Jakub Madrjas 23.08.2021 14,3k

Maszynista Lotos Kolej znaleziony martwy przy torach
fot. Łukasz Piotrowski, sm42.pl
Na torach kolejowych pomiędzy Chojną a Godkowem w woj. zachodniopomorskim straż pożarna znalazła martwego mężczyznę. Był maszynistą Lotos Kolej.
O zdarzeniu poinformowała Ochotnicza Straż Pożarna z Chojny. - Dyżurny SK KP PSP w Gryfinie zadysponował nas do zdarzenia na torach kolejowych pomiędzy Chojną a Godkowem Osiedle. Ze zgłoszenia wynikało, że doszło do potrącenia człowieka przez pociąg towarowy. Po dojeździe na miejsce okazało się, że poszkodowanym jest maszynista pociągu towarowego. Mężczyzna leżał obok torów bez oznak życia. Nie udało przywrócić się czynności życiowych - podali strażacy dodając, że nie wiadomo dlaczego mężczyzna znajdował się poza pociągiem. Został zauważony przez maszynistkę z pociągu osobowego jadącego w przeciwnym kierunku.

Tragiczne zdarzenie potwierdza Karol Jakubowski z zespołu prasowego PKP PLK. - W sobotę około godziny 6:00 maszynista pociągu PR na szlaku Chojna – Godków zatrzymał skład, gdy zauważył osobę leżącą przy torach. Na miejsce wezwano służby ratunkowe, które prowadziły akcje - poinformował. Ruch na linii został wstrzymany do 9:40. - Okoliczności zdarzenia ustala komisja - dodaje przedstawiciel PKP PLK.

Spółka Lotos Kolej oficjalnie potwierdziła "Rynkowi Kolejowemu", że zmarły był maszynistą, pracownikiem tej spółki. Lotos Kolej również powołało własną komisję do zbadania wszystkich okoliczności tego zdarzenia. 

Podziel się ze znajomymi:
Komentarze:
Zobacz też
Najnowsze wiadomości
Polecane wiadomości
Praca
Komentarze
Fotorelacje
Bądź na bieżąco:
© 2016 ZDG TOR Sp. z o.o. | Powered by PresstoCMSKontakt
Pełna wersja strony