Partnerzy serwisu:

Maseczki ochronne od Modusu dotarły do Grupy PKP

inf. pras. 26.03.2020 2,1k

Maseczki ochronne od Modusu dotarły do Grupy PKP
fot. Fundacja Grupy PKP
Zgodnie z zapowiedzią, partia bezpłatnych maseczek ochronnych bydgoskiego producenta – firmy Modus została dostarczona do Fundacji Grupy PKP. Teraz zostaną przekazane do spółek kolejowych z Grupy PKP, dla pracowników, którzy są w czynnej służbie.
Jak informuje Fundacja, bezpłatne maseczki ochronne trafią do spółek kolejowych, które odpowiedziały na apel Fundacji Grupy PKP o ich przekazanie. Przedsiębiorstwa, do których trafią paczki przekażą maseczki tym pracownikom, którzy wciąż wykonują swoje obowiązki, a nie mają możliwości pracy zdalnej. Z maseczek również skorzystają pracownicy Fundacji i wolontariusze, którzy w tym momencie pomagają w akcji „Kolejarze kolejarzom”, czyli przywożą paczki osobom w potrzebie, będących na kwarantannie domowej.

– Dziękujemy firmie Modus z Bydgoszczy za inicjatywę. Kolejarze, mimo panującej epidemii, wciąż pozostają na służbie. Dodatkowe wyposażenie ochrony osobistej w obecnych czasach to wymóg konieczny. Bezpłatne przekazanie artykułów ochronnych to postawa godna podziwu i naśladowania! – podkreśla Katarzyna Kucharek, prezes Fundacji Grupy PKP.

Producent mundurów m.in. kolejowych, wychodząc naprzeciw panującym warunkom w kraju, rozpoczął produkcję maseczek ochronnych. Produkty przekazują służbom mundurowym, wojsku, szpitalom, a także kolejarzom. Wcześniej maseczki trafiły również do Wojewódzkiego Sztabu Antykryzysowego, Wojsk Obrony Terytorialnej i szpitali w Bydgoszczy. Prezes  firmy Modus – Marek Ulewicz, zadeklarował, że w miarę możliwości produkcyjnych, udostępni maseczki kolejnym podmiotom kolejowym, które się do niego zgłoszą.
PARTNER DZIAŁUPodziel się ze znajomymi:
Komentarze:
Zobacz też
Najnowsze wiadomości
Polecane wiadomości
Praca
Komentarze
Fotorelacje
Bądź na bieżąco:
© 2016 ZDG TOR Sp. z o.o. | Powered by PresstoCMSKontakt
Pełna wersja strony