Partnerzy serwisu:

Martin Sněhota nowym dyrektorem handlowym PKP Cargo International

Redakcja 21.11.2019 9

Martin Sněhota nowym dyrektorem handlowym PKP Cargo International
Fot. PKP Cargo
W dniu 12 listopada 2019 roku nowym dyrektorem handlowym spółki PKP CARGO INTERNATIONAL został Martin Sněhota. Zastąpił on na tym stanowisku Viktora Bystriana, który będzie realizował nowe zadania w grupie PKP CARGO INTERNATIONAL.
Martin Sněhota ma wieloletnie doświadczenie menedżerskie w zakresie handlu, zakupów i zarządzania spółkami produkcyjnymi. Przed przyjściem do grupy PKP Cargo International był m.in. dyrektorem ds. zakupów w spółkach MSA i Fermat CZ oraz dyrektorem ds. handlu i zakupów w spółce VOP CZ. Od 2018 roku był w ramach BR Group członkiem Zarządu i dyrektorem generalnym spółki Lucco, a jednocześnie dyrektorem generalnym w firmie Spojmont Ostrava. Ukończył Transport Lądowy, Technikę i Technologię Transportu na Wydziale Mechanicznym oraz Ekonomikę i Zarządzanie Przemysłem na Wydziale Metalurgii i Inżynierii Materiałowej w Wyższej Szkole Górniczej – Technicznym Uniwersytecie Ostrava.

− Wiem, że PKP Cargo International należy do grupy PKP Cargo, jednego z największych kolejowych przewoźników towarowych w EU, i z chęcią chciałbym tu wykorzystać moje dotychczasowe doświadczenie i umiejętności w dziedzinie transportu oraz zarządzania spółkami i pionami handlowymi. Od całego zespołu handlowego oczekuję bardzo aktywnego podejścia do klienta w zakresie rozwijania biznesu i potencjału, który ma spółka. Wspólną pracą zespołową chcemy nie tylko ponadstandardowo troszczyć się o naszych dotychczasowych klientów, których wysoko sobie cenimy, ale przede wszystkim, z wykorzystaniem synergii w grupie PKP Cargo, uzyskiwać nowe możliwości handlowe dla spółki zarówno na rynku krajowym, jak i w całej Europie – powiedział Martin Sněhota, nowy dyrektor handlowy PKP Cargo International.

− Chciałbym serdecznie podziękować Viktorovi Bystrianovi za długoletnią pracę dla spółki na stanowisku dyrektora handlowego, który nadal pozostaje członkiem zespołu i w grupie będzie odpowiedzialny za business development. Nowemu dyrektorowi handlowemu życzę wielu sukcesów w pracy i wierzę, że jego menedżerskie doświadczenie doprowadzi we współpracy ze spółką macierzystą PKP Cargo International do realizacji ambitnych celów całej grupy na międzynarodowym rynku transportu kolejowego i kombinowanego −  powiedział Maciej Walczyk, prezes Zarządu PKP Cargo International.
PARTNERZY DZIAŁU
Podziel się ze znajomymi:
Komentarze:
Zobacz też
Najnowsze wiadomości
Polecane wiadomości
Praca
Komentarze
Fotorelacje
Bądź na bieżąco:
© 2016 ZDG TOR Sp. z o.o. | Powered by PresstoCMSKontakt
Pełna wersja strony