Partnerzy serwisu:

Marka PolRegio doceniona w prestiżowym konkursie

inf. prasowa 27.07.2017 714

Marka PolRegio doceniona w prestiżowym konkursie
Mat. Przewozy Regionalne
Przewozy Regionalne zostały laureatem największego w Polsce konkursu certyfikującego produkty i usługi – Jakość Roku. W tym roku diamentowa statuetka w kategorii USŁUGA została przyznana za wprowadzenie przez przewoźnika nowej marki PolRegio.
Ta prestiżowa nagroda trafiła w ręce Przewozów Regionalnych już po raz czwarty. W poprzednich edycjach eksperci Polskiego Centrum Badań i Certyfikacji docenili m.in. projekt rozbudowy nowych kanałów informacyjnych oraz ofertę sieci połączeń.

– Bardzo cieszy nas tegoroczny werdykt kapituły. To wyróżnienie jest dla nas dowodem, że zmiany, jakie zachodzą w spółce idą w dobrym kierunku i są zauważane przez pasażerów. To także potwierdzenie, że nasze hasło „Budujemy dobrą kolei, budujemy dobre relacje” jest realizowane w praktyce – mówi Anna Lenarczyk, członek zarządu PolRegio.

PolRegio to marka handlowa wprowadzona przez Przewozy Regionalne pod koniec ubiegłego roku. Nowe logo i nazwa mają na celu zakomunikowanie pasażerom zmian, jakie zachodzą w firmie.
W zeszłym roku, po raz pierwszy w swojej kilkunastoletniej historii, największy pasażerski przewoźnik kolejowy w Polsce osiągnął zysk. Jest to efekt prowadzonej przy wsparciu Agencji Rozwoju Przemysłu restrukturyzacji, która obejmuje kilkanaście obszarów, między innymi takie jak modernizacja taboru i optymalizacja kosztów działalności.

Spółka prowadzi wymianę taboru na skalę, która nigdy wcześniej nie miała w Przewozach Regionalnych miejsca. Od początku czerwca w barwach PolRegio jeździ pięć nowych Linków – pociągów wyprodukowanych przez Pesę Bydgoszcz. Modernizowane są elektryczne zespoły trakcyjne. W sumie do końca 2018 r. na tory trafi 52 nowych i w pełni zmodernizowanych pojazdów.

To nie wszystkie zmiany, jakie zachodzą w PolRegio. Rozwijana jest oferta dla pasażerów, m.in. uruchamiane są nowe połączenia. Trwa także realizacja projektu integrowania transportu kolejowego z komunikacją autobusową. Od początku tego roku podpisano już kilka umów dotyczących integracji rozkładów jazdy i możliwości łatwego zakupu biletów przez internet. Kontynuowana jest również integracja oferty taryfowej PolRegio z ofertą taryfową komunikacji miejskiej w dużych aglomeracjach miejskich.

Wyróżnienie Certyfikat JAKOŚĆ ROKU przyznawane jest od 12 lat. To największa w Polsce inicjatywa promująca przedsiębiorstwa, organizacje i jednostki naukowo-badawcze, dla których wysoka jakość produktów, usług czy innowacyjnych i ekologicznych rozwiązań stanowi priorytet, a także wyznacza ścieżkę dalszego rozwoju.

Podziel się ze znajomymi:
Komentarze:
POLREGIO
Zobacz też
Najnowsze wiadomości
Polecane wiadomości
Praca
Komentarze
Fotorelacje
Bądź na bieżąco:
© 2016 ZDG TOR Sp. z o.o. | Powered by PresstoCMSKontakt
Pełna wersja strony