Partnerzy serwisu:

Mariusz Matejczyk, Dyrektor Zarządzający HARTING Polska: „Bez złączy pociąg nie pojedzie" [wideo]

redakcja 07.10.2021 581

Popyt na nasze produkty stale rośnie. Coraz więcej klientów zamawia wiązki i złącza, z których wiele jest produkowanych w naszym zakładzie produkcyjnym w Osielsku pod Bydgoszczą – mówi Dyrektor Zarządzający HARTING Polska Mariusz Matejczyk.
– HARTING Technology Group, jako lider na rynku złączy dla przemysłu kolejowego, stale dba o poszerzenie i uatrakcyjnienie oferty – podkreśla Mariusz Matejczyk. Działający od dwóch lat zakład w Osielsku koło Bydgoszczy specjalizuje się w produkcji rozwiązań „szytych na miarę” pod konkretne zamówienia klientów. – W szczególności są to wiązki kablowe do połączeń międzywagonowych, wiązki do przesyłu danych, wiązki do przesyłu wysokich prądów oraz wiązki specjalne, tworzone w oparciu o komponenty HARTINGA – wymienia Dyrektor.

Zainteresowanie produktami HARTING na polskim rynku jest na tyle duże, że zdolności produkcyjne muszą być stale powiększane. – Oprócz zakładu w Osielsku do dyspozycji klientów jest też 14 pozostałych fabryk na całym świecie.

Swoją wypowiedź Mariusz Matejczyk podsumował, przytaczając słynne powiedzenie w firmie, mianowicie „Pociągi mogą jeździć bez pasażerów, ale nie bez HARTINGA’’.
PARTNERZY DZIAŁUPodziel się ze znajomymi:
Komentarze:
Zobacz też
Najnowsze wiadomości
Polecane wiadomości
Praca
Komentarze
Fotorelacje
Bądź na bieżąco:
© 2016 ZDG TOR Sp. z o.o. | Powered by PresstoCMSKontakt
Pełna wersja strony