Partnerzy serwisu:

Maria Wasiak rozmawiała z ministrami Grupy Wyszehradzkiej... w pociągu

MIR 27.03.2015 123

Archiwum RK
Zaloguj się
OK
Zapomniałem hasła
Komentarze:
2015-03-27 10:09:11 Autor: Dolnyślązak
---.wroclaw.mm.pl
Godne pochwały! Jak się o czymś debatuje, warto móc to zobaczyć na własne oczy!
2015-03-27 10:32:31 Autor: Pn11
---.static.ip.netia.com.pl
Pewnie gadali jak poprawić punktualność pociągów pasażerskich kursujących na przejściach Muszyna - Plavec i Łupków - Medzilaborce... ;->
2015-03-27 10:46:30 Autor: Maurycy+
---.97.198.177
Odnośnie czego?
pytam?
Putina ...
2015-03-27 10:49:22 Autor: RRR
---.leon.com.pl
O jakiej współpracy oni mówią skoro z Polski nie można pociągiem dojechać nad Morze Czarne a jeszcze rok temu nie było ani jednego EC z Warszawy do Pragi???
2015-03-27 11:19:52 Autor: .Piotr
---.imir.agh.edu.pl
"w pociągu na trasie Bratysława – Żylina. "

Ciekawe kiedy TLK na trasie Wrocław - Przemyśl będzie miał handlową taką, jak słowackie rychliki z Bratysławy do Koszyc p. Żylinę. A to trasa znacznie trudniejsza.
2015-03-27 13:07:03 Autor: Kryniczanin
---.158.217.191.pat.umts.dynamic.t-mobile.pl

Kryniczanin
Pewnie nalegała na busa.
2015-03-27 13:25:01 Autor: Kflik
---.60.129.178
Ciekawe kiedy w Polsce będzie taj jednolita taryfa jak w Czechach albo choć na Słowacji. Bez żadnych dalekobieżnych utrudnień niedostepnych za normalną cenę w ruchu regionalnym.
2015-03-27 14:51:18 Autor: tomek janiszewski
---.static.ip.netia.com.pl
[Admin: zmoderowano]
2015-03-27 17:24:53 Autor: Y
---.6.113.230
Ach ta nasza Pani ministra marnuje się w naszym polskim grajdołku. Z takimi szerokimi horyzontami i głębokimi przemyśleniami powinna od zaraz zostać co najmniej ministrem transportu Unii Europejskiej.
2015-03-27 19:08:43 Autor: pispupil.
---.smrw.lodz.pl
W pociągu rozmowa o drogach (no korytarz, ale szerokie to pojęcie).
P. Maria głównie o funduszach "efektywność wykorzystania funduszy". Odczuwam raczej to jako spytki o następnych przesunięciach z szyn na asfalt.
Jedynie to, że P. Ministra pojechała tym co zarządzała (ale nie naszym, czymś polskim, choćby PENDOLINO).

Jednak czy kawa w tak im gronie otworzy drzwi do UE przy pomocy psiapsiółki, wielkiej ideodawczyni tory na TIRy.
Życzymy prędkiej i szbkiej nominacji, za granicą
2015-03-27 22:06:58 Autor: Hans Winkler
---.120.225.195.static.bait.pl
Skoro tak, Misia powinna być już przygotowana do wdrożenia DYREKTYWY PARLAMENTU EUROPEJSKIEGO I RADY 2012/34/UE z dnia 21 listopada 2012 r. w sprawie utworzenia jednolitego europejskiego obszaru kolejowego, zgodnie z Artykułem 64. Transpozycja, termin mija 16 czerwca br.
Zobacz też
Najnowsze wiadomości
Polecane wiadomości
Praca
Komentarze
Fotorelacje
Bądź na bieżąco:
© 2016 ZDG TOR Sp. z o.o. | Powered by PresstoCMSKontakt
Pełna wersja strony