Partnerzy serwisu:

Małopolska: Zamiast pociągów… linia busowa?

Krzysztof KuŚ/Małopolska Kronika Beskidzka 03.01.2012 0

Archiwum RK
Zaloguj się
OK
Zapomniałem hasła
 
 
Komentarze:
2012-01-03 12:05:39 Autor: Maciek z Lublina
---.dynamic.chello.pl
Dobrze , że w lokalnej prasie zdarzają się dociekliwi dziennikarze... Zakładając normalne warunki , jeśli chodzi o komunikację masową , kursowanie busów nie wyklucza kursowania pociągów.
Sam szlak : Ĺťywiec - Sucha Beskidzka , znaczy stosunkowo niewiele, niemniej nie warto bagatelizować tego , iż ma on olbrzymie znaczenie dla mieszkańców Katowic i Bielska-Białej , jeśli chodzi o połączenie z Zakopanem. Przede wszystkim to podnosi rangę wspomnianego szlaku.
Na teraz , poczynania władz małopolskich , a także tamtejszego oddziału Przewozów Regionalnych, to - mówiąc najdelikatniej jak można - modelowy przykład zmarnowanej szansy.
2012-01-03 12:14:32 Autor: Rak
---.238.64.20.ip.abpl.pl
Busy w województwach turystycznych są szczególnie funkcjonalne np. w przewozie dużych plecaków albo rowerów czy przemieszczaniu się grup wycieczkowych... Zamiast wymienić pociągi na busy powinno się wymienić Romana Ciepielę na kogoś innego - i po kłopocie.
2012-01-03 12:31:36 Autor: aron medrzec wielki wspanialy
---.play-internet.pl
A jakie to osłupienie? Czy dziennikarz chce podbić świat puciongiem jadoncym 30 km/h? To nie Wielkopolska. Ĺťywiec to nie Poznań, Sucha to nie Oborniki.
2012-01-03 12:31:43 Autor: Admirał Sadzawka
---.adsl.inetia.pl
Rynek nie znosi próżni - jeżeli rzeczywiście z Huciska do Ĺťywca walą tłumy, to prędzej czy później znajdzie się przewoźnik, który będzie tam jeździł. A jeśli owymi tłumami jest w porywach kilka osób, to nie mam zamiaru dopłacać do ich wygodnictwa.
2012-01-03 12:32:33 Autor: aron naczelny busiarz rp
---.play-internet.pl
Ale przecież nikt nie jeździ codziennie z Katowic do Zakopanego bo niby po co. Ludzie jeżdżą w tej relacji w wakacyjne i długie weekendy. I wtedy jakiś EN57 może jechać. Ale na pewno nie codziennie.
2012-01-03 12:33:11 Autor: Paul86
---.183.160.80.dsl.dynamic.t-mobile.pl
Komfort podróży nie zależy od linii, tylko środka transportu. I ja jadąc żywiecką trafiłem na kibel po remoncie!
Chyba że do wygody wlicza też czas przejazdu.
2012-01-03 12:36:20 Autor: Generał Kałuża
---.146.195.63.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
Admirał Sadzawka słyszał kiedy o zbudzaniu popytu? Ja nie słyszał, to niech popyta, może się dowie. :)
2012-01-03 12:47:04 Autor: kryniczanin
---.180.26.21.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

kryniczanin
Małopolska...Wstyd mi że tutaj mieszkam.
2012-01-03 12:48:20 Autor: Autentyczny Rodak Obronca Narodu
---.play-internet.pl
Ano właśnie. Pasażer który nie jest miłośnikiem kolei do wygody wlicza również czas przejazdu i częstotliwość kursowania. Oczywiście poza Wielkopolską. Ale Ĺťywiec i Sucha to nie Wielkopolska.
2012-01-03 12:57:28 Autor: Marcin_1
---.227.131.123
W komentarzach na RK przejawiała się informacja, że doprowadzenie tej linii, liczącej sobie 35 km, \"do stanu używalności\" to koszt 20 milionów złotych. Czyli odpowiednik kwotowy budowy jakiś 300 metrów autostrady. Myśle że to wymowne. Niech wreszcie wyremontują tę linię, nawet do prędkości 60 km/h, a spokojnie znajdą się chętni na połączenia Kraków - Ĺťywiec oraz Katowice - Zakopane. Przez cały rok.
2012-01-03 13:00:35 Autor: aron naczelny busiarz rp
---.play-internet.pl
Ano właśnie. Dlatego ja proponowałem żeby remontować linie kolejowe zamiast budować obwodnicę Wrocławia ( zupełnie nieekologiczną i niepotrzebną) ale nawet pan Wyszyński mnie nie poparł.

W każdym razie dopóki nie będzie zrobiony remont to puciongi pasażerskie na tej linii nie majom sensu ekonomicznego, bo nikt tu nie pojedzie puciongiem tylko dlatego że to jest puciong. To nie Wielkopolska.
2012-01-03 13:17:38 Autor: Płonąca puszka
---.180.205.36.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
Z dedykacją dla aronika: http://www.tygodnikpodhalanski.pl/?mod=news&strona=1&id=14261

Która to już puszka się kompletnie zjarała? :)
2012-01-03 13:33:15 Autor: Hermann Balk
---.tktelekom.pl
Gwoli uzupełnienia w Małopolsce minibusy przewożące pasażerów zwane są w zależności od komfortu w nich panującego odpowiednio ŚCISKBUSAMI alb POTBUSAMI.
2012-01-03 13:35:55 Autor: Autentyczny Rodak Obronca Narodu
---.play-internet.pl
To do Olczy som tory? nawet nie wiedziałem
2012-01-03 13:53:15 Autor: Bardi78
---.oswiecim.vectranet.pl
Mam nadzieję że to ostatnia kadencja panów Sowy i Ciepieli a menagerskie umiejętności dyrektora MZPR rozliczy UTK...
2012-01-03 14:28:17 Autor: g
---.internetdsl.tpnet.pl
Ciekawe , który ma w rodzinie busiarza?
2012-01-03 15:07:28 Autor: DAMIAN.
---.ssp.dialog.net.pl
To my jesteśmy pracodawcą Marszałka ,jeśli che jeździć busem to niech sobie sam jeździ my chcemy pociągu!!!!!!!!.
2012-01-03 16:34:58 Autor: XD
---.ip.netia.com.pl
@Generał Kałuża:

Nie wiem, czy Waćpan żartujesz czy nie, ale jeśli - opukać - nie, to proponuję zajrzeć tak z raz dziennie na nagłówki portali gospodarczych i poczytać o skutkach \"wzbudzania popytu\" w światowej gospodarce. Co tydzień szczyt ratujący świat.

Popyt to popyt - jak ktoś chce go wzbudzić za własne pieniądze - proszę bardzo: marketing, reklama, promocja, pr i przede wszystkim doskonalenie oferty. Ale wzbudzaniu popytu na kredyt za pieniądze podatników mówimy gromkie jasne i prostolinijne - NIE.
2012-01-03 17:59:41 Autor: scorpio
---.static.icpnet.pl
Jezu co za kretyni \"rzondzom\" Małopolską. Ono \"nie majom\" sensu ekonomicznego. W przypadku linii Ĺťywiec-Sucha powinno wprowadzić się 5 par pociągów z czego 4 na SA133 (małopolskie) - Bielsko-Rabka-Bielsko oraz 1 parę do Krakowa na EN57 (wydłużenie kursu z 07:28 z Suchej i powrót po 18 z grodu Kraka)
2012-01-03 19:37:09 Autor: aron busowy baron parczewski
---.paradowski.pl
Pełna zgoda, gdyby to była Wielkopolska to 5 par to byłby wypas. Ale w Małopolsce to pośmiewisko, tym bardziej z prędkością 30 km/h.
2012-01-03 20:00:20 Autor: ..
---.146.5.128.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
Aron, Ty jesteś debilem, czy udajesz? Bo wałkowanie przez Ciebie jakiegoś kompletnie idiotycznego przykładu Wielkopolski (jest tam dokładnie tak samo, jak w innych rejonach Polski) wskazuje albo na Twoje ograniczenie intelektualne, albo na jakieś kompleksy.
2012-01-03 20:21:23 Autor: Anonimowy Rolnik Okradajacy Naród
---.neoplus.adsl.tpnet.pl
główny kompleks Arka Oleszczuka to brak busza ( może jakaś ściepa?:)), na dalszych pozycjach plasuje się Wielkopolska i Wrocław:))
2012-01-03 20:53:47 Autor: Miluś
---.neoplus.adsl.tpnet.pl
@ Kryniczanin, Ty się nie przyznawaj, że jesteś z małopolski bo to obciach :p Niestety Małopolska to nie Lubelszczyzna, gdzie o kolej dba się coraz bardziej :D
2012-01-03 21:40:52 Autor: autentyczny rodak obrońca narodu
---.paradowski.pl
Faktem jest, że w Wielkopolsce jest inna mentalność pasażerów - prokolejowa. Czego nie można powiedzieć o Małopolsce.
2012-01-03 21:43:50 Autor: autentyczny rodak obrońca narodu
---.paradowski.pl
Generalnie wygląda to tak. W Wielkopolsce człowiek jedzie koleją nawet wtedy jak musi do niej dojść parę km czy jak się wlecze. Natomiast w Małopolsce człowiek raz się przejedzie puciongiem 30 km/h i zaraz zaczyna kombinować i szukać czy gdzieś w pobliżu nie ma przystanku busów. A zwykle jest.
2012-01-03 21:45:24 Autor: aron busowy baron parczewski
---.paradowski.pl
I tak jest właśnie na tej linii. Są busy które kursują często czyli puciong to pośmiewisko
2012-01-03 22:11:54 Autor: Anonimowy Rolnik Okradajacy Naród
---.neoplus.adsl.tpnet.pl
i generalnie głownie dzięki mentalności ludu lubelskie ogląda plecy wielkopolski:) należy się tylko cieszyć, że większość nie ma takiej mentalności
a ja ostatnio szukałem busów Oleszczuka - nakombinowałem się i mimo licznych zapowiedzi jakiegoś wiejskiego baro(a)na nic nie znalazłem:) to jest dopiero pośmiewisko:)
2012-01-03 22:29:02 Autor: Przemysław Wojtasik
---.neoplus.adsl.tpnet.pl
Dam sobie rękę uciąć, że ktoś z rodziny Panów z \"magistratu\" ma firmę busową albo obiecali jakiejś firmie za małe co nie co. Może któryś się napalił na nową brykę a tu jakąś kolej wciskają !!! I od kolei nic nie skapnie a jeszcze tory trzeba utrzymywać.
Jak zwykle jakiś kiep przy władzy.
2012-01-03 22:52:46 Autor: won z busami
---.is.net.pl
wstyd mi za Tarnów który głosował w wyborach samo (nie)rzadowych na CIEPIELE.
nic nie zrobil dla miasta a i tak głosują.ręce i cyce opadają!!!
2012-01-03 22:54:46 Autor: von z busami
---.is.net.pl
czy wam to nie przypomina likwidacji lnii Leszno-Gostyn-Jarocin , Gniezno-Jarocin (zostala tylko 1 para) , Leszno-Głogów..?
2012-01-03 23:46:16 Autor: Kflik
---.silesialan.eu
czarno widzę przyszłość kolei w Krynicy. Może jakies dwa dalekobiezne zostaną?
2012-01-04 06:38:09 Autor: aron busowy baron parczewski
---.paradowski.pl
No to napisz jeszcze że Łomża jest biedniejsza od Ostrołęki bo nie ma EN57. Fakty są takie, że w Małopolsce ludzie nie jeżdżą puciongiem tylko dlatego że to jest puciong. Nikt nie bedzie ci czekał pół dnia na pociąg jak ma busy co kilkanaście minut.
Wy jesteście zaślepieni bo kochacie puciongi nawet jak się wloką 30 km.h. a nienawidzicie busów. Natomiast normalny człowiek tak nie myśli. Dla niego liczy się żeby dojechać - im szybciej tym lepiej. A busem jest szybciej - wliczając czas oczekiwania na puciong.

Dla was mikoli oczekiwanie na dworcu jest dobre, bo sobie można pospisywać numery lokomotyw albo Gagarina zobaczyć mazutującego. Natomiast przeciętny pasażer dworców nienawidzi, dlatego wsiada w to co szybciej podjedzie - czyli w busa.
2012-01-04 08:58:07 Autor: rangerek
---.232.239.154.capgemini.com

rangerek
Aron ma o tyle rację, że zwykły pasażer ceni regularność (nie tyczy się to tej jednej linii ale wszystkich) a jak mu się funduje \"niespodziewane\" odwołania, roszady rozkładem i szopki to się wkur... i pojedzie busem, kupi auto za 1000zł, itd :D
2012-01-04 09:08:27 Autor:
---.146.64.166.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
Rangerek, to co opisujesz nazywa się wygaszaniem popytu.
2012-01-04 10:34:36 Autor: XD
---.ip.netia.com.pl
Nie wzbudzać, nie wygaszać.

Remontować tory. Na niektórych szlakach wygra bus arona, na innych - zdezelowany EN57, a tam gdzie to ma sens - ktoś prędzej czy później wjedzie z nowszymi pociągami.

Dla mnie może to być bus, zdezelowany EN57, przystanek przy drodze w polu albo obszczany dworzec - byleby środek lokomocji dowiózł mnie o czasie. Jak to będzie zapewnione - to można i dworce modernizować, i tabor dokupować itd.
2012-01-04 11:08:20 Autor: aron bogacz dzieki kolejarzom
---.play-internet.pl
Natomiast przed remontem torów nie puszczać żadnych puciongow z predkoscia 30 km/h bo to wyrzucanie kasy w błoto
2012-01-04 13:01:29 Autor: aron medrzec wielki wspanialy
---.play-internet.pl
O i tu macie przykład mentalności małopolskiej w postaci XD.

XD napisał - dla mnie może to być bus, zdezelowany EN57 - byleby dowiózł mnie o czasie.

Wielkopolanin napisałby - żądam pociągu, do busa nie wsiądę żeby nie wiem co.
2012-01-04 16:32:49 Autor: scorpio
---.static.icpnet.pl
Arku, ja wsiądę do busa, byleby był sprawny technicznie i jazda była w nim w miarę komfortowa. Ale nie może być to stare truchło - vide 609D, zardzewiałe, trzęsące się ze starości, z przedpotopowymi siedzeniami.
2012-01-04 16:57:42 Autor: aron busowy baron parczewski
---.paradowski.pl
Ale ty jesteś z Wielkopolski. W Małopolsce człowiek wsiądzie do busa w takiej sytuacji. Po prostu nie rozumiesz innej mentalności ludzi.
2012-01-04 17:35:37 Autor: scorpio
---.static.icpnet.pl
Rozumiem. Tylko oni jeżdżą, bo nie ma kolejowej alternatywy. Gdyby istniała sensowna oferta przewozowa plus PWDC to zmieniłaby się sytuacja. Poza tym twoja Lubel(busow)szczyzna stawia na kolej. Zamiast Podkomorzego będą dwie pary szynobusów do Rejowca, skomunikowane na Lublin. I co powiesz na to Areczku, zwłaszcza że busiarze podnieśli ceny, a z PR wychodzi taniej (11,50 bilet normalny a busem już 30 ;-) )
2012-01-04 17:38:07 Autor: autentyczny rodak obrońca narodu
---.paradowski.pl
Ale na linii Ĺťywiec - Sucha stworzenie sensownej alternatywy dla busów nie jest możliwe, i nawet PWDC tu nie pomoże. Bo jest 1. jednotor 2. słaby stan torów. Pokazuje to dobitnie porażka pociągów Lublin - Zamość mimo że tam osiągnięto średnią prędkość 43 km/h.

Pociągi regionalne w woj. lubelskim nie majom sensu ekonomicznego, a już szczególnie z przesiadką. U nas ludzie wolą połączenia bezpośrednie.
2012-01-04 17:39:01 Autor: aron busowy baron parczewski
---.paradowski.pl
Bilet w busie z Lublina do Zamościa kosztuje 15 zł. I jest to dobra cena, bo nie trzeba płacić za MPK w jednym i drugim mieście.
2012-01-04 17:39:58 Autor: autentyczny rodak obrońca narodu
---.paradowski.pl
Cóż można powiedzieć. Busy mają ponad 50 połączeń z Lublina do Zamościa dziennie. I tyle w temacie.
2012-01-04 17:56:11 Autor: scorpio
---.static.icpnet.pl
Arku. Busiarze mają swoich klientów, PR swoich. Poza tym pow wybudowaniu stacji Zamość Miasto jeszcze bardziej poprawi się frekwencja a możliwe iż ze dwie pary szynobusów wydłużą do Hrubieszowa (w 2013 po flekowaniu linii). Prędkość niezła a i pasażerowie by się znaleźli. Bus jest dobry jako dowóz do/z stacji kolejowej lub do większego węzła komunikacyjnego. Na trasy międzywojewódzkie należy stosować tabor do tego dostosowany np Kapenę Thesi City lub Autosana A0909L Tramp
2012-01-04 18:37:08 Autor: aron busowy baron parczewski
---.paradowski.pl
I znowu powtarzasz swoją mantrę. Owszem busiarze mają swoich klientów - zdecydowaną większość pasazerów. PR ma w Zamościu ułamek procenta udziału w rynku jeżeli chodzi o przewozy na biletach 100%. PR ma swoich pasazerów - ulgowców, rodzina kolejowa itp. Ale dla tej garstki pasazerów nie ma sensu utrzymywać pociągów, budować dworców itp. A już pociąg do Hrubieszowa to kompletny absurd ekonomiczny. 3 godziny jazdy z Lublina jak bus jedzie 2.
2012-01-04 18:37:49 Autor: autentyczny rodak obrońca narodu
---.paradowski.pl
Dlaczego busiarze mają stosować tabor jaki ty im rozkażesz? Jak jesteś taki mądry to kup Trampka i konkuruj zobaczymy ile pojeździsz he he he
2012-01-04 18:39:24 Autor: autentyczny rodak obrońca narodu
---.paradowski.pl
Wyobraź sobie że w Poznaniu prezydent miasta wpada na pomysł i mówi mieszkańcom np. Dębca że zlikwiduje tramwaje jadące co 15 minut z Dębca do centrum Poznania a w zamian da 4 pociągi na dobę. I jak myślisz co na to mieszkańcy? To właśnie jest porównanie busów z pociągami na trasie Lublin - Zamość czy Ĺťywiec - Sucha.
2012-01-04 19:03:01 Autor: scorpio
---.static.icpnet.pl
Zły przykład Arku. Do Dębca masz mniej więcej co 20 minut pociągi PR i jeszcze Kolei Wielkopolskich (jest to odcinek aglomeracyjny). Jeśli nawet zostaną ograniczone kursy tramwajów (w co wątpię), nie przełoży się to bezpośrednio na jakiś drastyczny spadek pasażerów MPK (dolicz autobusy i pasażerów z linii kluczborskiej na odcinku Poznań Dębina-Poznań Główny).
2012-01-04 19:08:08 Autor: scorpio
---.static.icpnet.pl
Poza tym koncepcja Dębca jest zła z innego jeszcze powodu. Dębiec to właściwie trójkąt kolejowy - od południa masz stację Poznań Dębiec (pociągi Regio+IR+KW), od wschodu Poznań Dębina (kursy z Kluczborka) i z zachodu Poznań Górczyn (kursy ze Zbąszynka). Do tego dochodzi pętla tramwajowa linii 2,9,10 jadących do centrum (najszybciej 10, bo nie telepie się przez Strzelecką) oraz pętla autobusowa, umożliwiająca przesiadkę i dojazd do Dworca Autobusowego Górczyn, gdzie co 5-7 minut odjeżdżają tramwaje linii 8,14,16 i 17 oraz autobusy 63 (do centrum), na Ogrody tramwaj nr 17 oraz autobus 50
2012-01-04 20:28:33 Autor: autentyczny rodak obrońca narodu
---.paradowski.pl
No dobra. W takim razie weźmy Wilczak. Załóżmy że Grobelny mówi - likwidujemy tramwaj, za to budujemy linię kolejową i będą 4 pociągi dziennie na dworzec główny. I co? jesteś za czymś takim?
2012-01-04 20:44:33 Autor: scorpio
---.static.icpnet.pl
Kolejne pudło. Tam masz masę autobusów MPK do dworca Sobieskiego lub do dworca Garbary tudzież na dworzec PKP oraz busa na pętlę Połabska. Tutaj nie wybudujesz nawet SKM (za duże zagęszczenie bloków, do tego przystanek PST Al. Solidarności jakieś 10 minut jazdy autobusem w kierunku zachodnim a od wschodniej strony Warta). Poza tym trójka jeździ tylko w dni robocze i kończy kurs po 19 (istnieje jako linia do/odwozowa dla Zespołu Szkół Telekomunikacyjnych na Ĺťniwnej)
2012-01-04 21:47:55 Autor: autentyczny rodak obrońca narodu
---.paradowski.pl
Ano właśnie. Czyli likwidacja i tramwajów i autobusów MPK i za to pociąg 4 razy dziennie. Pasuje? A ty właśnie to proponujesz w Ĺťywcu i Suchej.
2012-01-04 22:10:00 Autor: aron busowy baron parczewski
---.paradowski.pl
w Małopolsce, na Lubelszczyźnie, w woj. świętokrzyskim ludzie się przyzwyczaili, że komunikacja międzymiastowa ma taką częstotliwość jak komunikacja miejska - czyli kilka kursów na godzinę.

Fakt że z punktu widzenia Wielkopolski i mikola to dziwactwo, ale dla pasazera jest to wygodne.
2012-01-04 23:21:30 Autor: scorpio
---.static.icpnet.pl
Arkadiuszu, Ty jesteś takim debilem, czy tylko udajesz. Doczytaj moje posty do końca. Dałeś mi przykłady z miasta Poznania z d... wzięte, ponieważ nie znasz specyfiki pętli tramwajowych w Poznaniu, częstotliwości kursów linii tramwajowych MPK Poznań, przewoźników autobusowych (MPK Poznań, Warbus, TransLub, ZUK Komorniki czy ZKP Suchy Las), usytowania przystanków kolejowych i rozkładu dla poszczególnych linii w Poznaniu, tak więc nie jest to dobre porównanie dla linii transwersalnej. Jeśli chcesz tak bardzo porównywać, powinieneś porównywać linię kolejową nr 181 i ofertę przewozową na tej linii z linią kolejową Kalwaria Zebrzydowska Lanckorona-Ĺťywiec (odstęp Ĺťywiec-Sucha).
2012-01-05 06:59:20 Autor: autentyczny rodak obrońca narodu
---.paradowski.pl
Właśnie jest to dobre porównanie. Busy na linii Zywiec - Sucha jeżdżą mniej więcej z częstotliwością komunikacji miejskiej w Poznaniu - czyli kilka kursów na godzinę. Natomiast ty mieszkańcom proponujesz w zamian 4 kursy puciongów na dobę.

Jako Wielkopolanin nie za bardzo jesteś zorientowany w realiach Małopolski. Podejrzewam że nie widziałeś nawet rozkładu jazdy busów z Krakowa i dlatego się wymądrzasz.
2012-01-05 07:02:10 Autor: aron busowy baron parczewski
---.paradowski.pl
Po prostu w Małopolsce nie sprawdza się rozkładu jazdy busów, tylko wychodzi się na przystanek i zawsze coś podjedzie w ciągu kilku-kilkunastu minut. Podobnie w Poznaniu w mieście - też nie sprawdza się rozkładu jazdy trombajów tylko idzie się na przystanek i zaraz coś podjedzie. A ty proponujesz ludziom w zamian 4 puciongi na dobę jak z Lublina do Zamościa i żeby się uczyli na pamięć godzin tych puciongów albo sprawdzali je w internecie. No wybacz, ale to śmiech na sali.

Jesteś uwięziony myślowo w schematach wielkopolskich. Myślisz że busy w Małopolsce kursują tak rzadko jak puciongi i PKSy w Wielkopolsce.
2012-01-05 07:03:38 Autor: aron busowy baron parczewski
---.paradowski.pl
Tobie się wydaje że w Krakowie z busami jest mniej więcej tak jak w Poznaniu z PKSami i KSK ( czy KSK jeszcze istnieje?). Czyli że podobna częstotliwość kursowania tylko busy zamiast autobusów. Tak nie jest. Podejrzewam że nigdy nie byłeś w Małopolsce.
2012-01-05 11:03:05 Autor: scorpio
---.static.icpnet.pl
Aruś, przejrzyj sobie rozkład dowolnej linii tramwajowej MPK a zobaczysz, iż kursy w szczycie jadą w odstępach 10-15 minutowych. Poza tym busy w Krakowie to głównie transferówka a nie kursowe, stąd taki szybki transport. Poza tym nigdzie nie ma kursów do Ĺťywca. Poza tym cytowany przez Ciebie Szwagier to firma jeżdżąca z RDA i to autokarami a nie 609D, a rozwój zawdzięczają upadkowi m.in. PKS Wadowice i przejęciu taboru.
2012-01-05 11:09:28 Autor: Autentyczny Rodak Obronca Narodu
---.play-internet.pl
I znów widać jak się \"znasz\" na komunikacji w Małopolsce. Busy w Krakowie to głównie transferówka a nie kursowe? Byłeś kiedyś w Krakowie?
Szwagier to firma jeżdżąca z RDA. I co z tego? Masę busów jeździ z RDA np. do Miechowa, Olkusza, Wolbromia, Suchej itp.
Szwagier przejmował tabor z PKS Wadowice? Chyba ci się coś pomyliło z PKS Pszczyna. Wybierz się na wycieczkę do Krakowa jednak.
2012-01-05 22:15:18 Autor: scorpio
---.neoplus.adsl.tpnet.pl
Oj joj joj Aruś ale z ciebie wiejski mądrala. Z RDA masz owszem busy kursowe ze niezłą częstotliwością. Dolicz jednak korki w mieście, remonty ulic, skrzyżowań, węzłów komunikacyjnych, zamknięć na K7. Tu niestety ale pociąg wygrywa z busem, zwłaszcza gdy ten ostatni ślizga się na mokrej i oblodzonej nawierzchni próbując podjechać do Myślenic (wtedy taki TLK już zmienia czoło w Chabówce) hehehe.
2012-01-05 22:57:57 Autor: autentyczny rodak obrońca narodu
---.paradowski.pl
tak a jak pada śnieg to puciongi co do minuty śmigajom he he he
dawaj dalej pośmiejemy się jeszcze

2012-01-06 12:22:02 Autor: scorpio
---.neoplus.adsl.tpnet.pl
A co może \"bósy co minóte śmigajom\" ? Aruś, przestudiuj proszę układ miasta Poznania, skomunikowania, rozkłady dla poszczególnych linii i przewoźników, rozkłady przewoźników kolejowych a potem pogadamy. To, że w Małopolsce \"puciongi jeżdzom jak jeżdżom\" to zasługa Twego kumpla Rycha z MZPR a nie pogody ;-)
2012-01-06 12:26:11 Autor: aron busowy baron parczewski
---.paradowski.pl
Nie co minutę, ale i tak gdy pada śnieg łatwiej jest dojechać busem niż puciongiem - choćby dlatego że puciong nie ma jak objechać.

Dodatkowo puciong ma problemy w lecie - jak jest gorąc i tory sie topiom na wiosne jak som roztopy no i na jesieni jak som liscie na torach.

Ja postudiuje poznan, a ty postódjój kraków - bo widze ze nadal myslisz, ze busy w krakowe jeżdżom mniej wiecej tak jak PKSy i KSK w Poznanió
2012-01-06 12:57:29 Autor: scorpio
---.neoplus.adsl.tpnet.pl
@Arkadiusz Oleszczuk

\"gdy pada śnieg łatwiej jest dojechać busem niż puciongiem\"

Taa, zwłaszcza jak nie ma się założonych zimowych opon. Puciong ma piasecznice w zanadrzu hehehehe
2012-01-09 06:53:40 Autor: autentyczny rodak obrońca narodu
---.paradowski.pl
co z tego że puciong ma piasecznice jak i tak się spóźni. Bus rzondzi

To że puciongi w Małopolsce jeżdżom jak jeżdżom jest zasługą ludu małopolskiego który przesiadł się na busy. Gdyby Małopolanie mieli mentalność jak Wielkopolanie to jeździliby puciongiem nawet jakby mieli na niego czekać pół dnia, a na busa nawet by nie spojrzeli.
2012-01-09 06:54:29 Autor: aron busowy baron parczewski
---.paradowski.pl
Jak pada śnieg zwykle coś zaraz blokuje tory - np. rowerzysta albo jakiś samochód. Puciong nie ma jak objechać i stoi. A potem scorpio pisze że puciong jest punktualny buahahahaahahahhaa
2012-01-09 13:05:40 Autor: scorpio
---.neoplus.adsl.tpnet.pl
http://przewozyregionalne.pl/img_in//GALERIA/malopolska/135_09.01.12.pdf http://przewozyregionalne.pl/img_in//GALERIA/malopolska/140_09.01.12.pdf Nie no na zakopiance to puciong dziondzi hehehe, zwłaszcza w relacjach aglo.
2012-01-10 06:42:38 Autor: aron busowy baron parczewski
---.paradowski.pl
na południe od Krakowa w ogóle nie powinno być puciongów regionalnych
2012-01-10 16:31:27 Autor: scorpio
---.static.icpnet.pl
Na południe uod Partaczewa nie powinno być busuf towarzyszu Oleszczuk (rusku jeden Ty :P). Poza tym sporo ludzi korzysta z EN71 nie tylko kulejorze, czasem i busiorze, jak im się Transit na drodze rozkraczy
2012-01-19 14:06:08 Autor: kryniczanin
---.204.106.254.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

kryniczanin
Naczelny busiarz podaje swoje mundrości.
2012-02-02 23:30:56 Autor: xenopus
---.play-internet.pl
27 stycznia potrzebowałem dojechać z dziewczyną środkiem komunikacji zbiorowej z Krakowa do Jeleśni, a za parę dni w odwrotnym kierunku. Ostatecznym celem naszej podróży był Korbielów. Jechaliśmy z dwoma ciężkimi plecakami oraz dwoma parami nart i kijków. Podróż kombinowana z pociągów (a dalej: z pociągów IC i PR), busów i autobusów była koszmarem: rozkład busów jest na wielu stronach internetowych, na każdej oczywiście z aktualną datą, ale na każdej inny. Rozkładu autobusów brak w internecie. Rozkłady busów poprzyklejane, pozdzierane i inne, poprzyklejane na tych pozdzieranych na przystankach to zupełnie inna rzeczywistość niż to, co można znaleźć w internecie. I ostatni już stopień abstrakcji: jest nim godzina, o której bus rzeczywiście przyjeżdża na przystanek. Za karę zawalamy całą podłogę naszymi nartami, a siedzenia plecakami i kurtkami, które zawieszamy elegancko na kijkach.
Podróży tej NIE DA SIĘ zaplanować. Ĺťywiec jest ciemny (miasto, nie piwo) i kompletnie nie wiadomo, jak z dworca PKS dojść do miejsca, gdzie bierze się busa. Oczywiście nie jest to bowiem to samo miejsce. Punktem orientacyjnym jest dworzec PKP, nieczynny, pod którym jest szansa złapać busa.
Pociąg na trasie Sucha - Kraków ma półgodzinne spóźnienie. Nikt nie wie, czemu; być może jest to w jakimś związku z dwudziestominutowym postojem na stacji Skawce, broń Boże nie związanym ani z mijanką, ani z awarią. Matrix, ale ja nie wchodzę do tej gry. Za podróż w jedną stronę (92 km) dałem 22 PLN.
2012-03-22 23:35:14 Autor: autor
---.satkol.pl
cytat z branży handlowej doskonale pasujący do powyższej sytuacji: dzien dobry chciałbym zaproponowac Pani?Panu taki produkt. Nie nie u nas się to nie sprzedaje wogole. A mają Państwo to w asortymencie. Nie, nie mamy.
Zobacz też
Najnowsze wiadomości
Polecane wiadomości
Praca
Komentarze
Fotorelacje
Bądź na bieżąco:
© 2016 ZDG TOR Sp. z o.o. | Powered by PresstoCMSKontakt
Pełna wersja strony