Partnerzy serwisu:

Lubelskie: Projekt rozbudowy Nadwiślańskiej Kolei Wąskotorowej

jar, Rynek Kolejowy 15.07.2014 212

Archiwum RK
Zaloguj się
OK
Zapomniałem hasła
Komentarze:
2014-07-15 16:38:12 Autor: wdr
---.emea.ibm.com

wdr
w Wolsztynie za 10% tej kwoty można odpalić kilka parowozów, ale tam samorząd ma to w d...
2014-07-15 20:59:52 Autor: @wdr
---.gl.digi.pl
No chyba nie. Wolsztyn przeje tą kasę i wyleci gdzieś bokiem, a tu finansuje się KONKRETNE obiekty. Przynajmniej samorządy wiedzą na co ta kasa idzie, bo z Wolsztynem było tak, że nie wiadomo gdzie szła :)
2014-07-16 07:24:39 Autor: Roman Diesel
---.neoplus.adsl.tpnet.pl
Skończ już jojczyć o tom zas*anym Wolsztynie. Nikogo to już nie obchodzi. Niech sobie zarasta, bo to już bokiem wychodzi ciągłe czytanie debilnych komentarzy. Pisz lepiej do władz, do sponsorów, do Howarda. Może znajdziesz bogatego wujka, który sypnie kasą, na razie taka pisanina wszystkich tylko wkurza.
2014-07-18 12:46:04 Autor: Pit
---
Super. Po Nadmorskiej kolejne wąskie tory, w które będą włożone konkretne pieniądze. Zastanawiam się tylko, czy zakup parowozu nie jest trochę porywaniem się z motyką na słońce. Czy naprawdę warto. Nie to, żebym był przeciwnikiem czajników - WRĘCZ PRZECIWNIE - KOCHAM JE - i oby było ich jak najwięcej pod parą. Tylko czy przy obecnej, powszechnej na wąskich i normalnych torach, mizerii finansowej czynny parowóz nie jest zbyt drogą zabawką. Pomijam dostępność obsługi (maszyniści, pomocnicy z uprawnieniami) i początkowy koszt doprowadzenia parowozu do ruchu ale te wszystkie rewizje,dopuszczenia, częste terminy napraw przeglądów (których nie bardzo ma już kto robić)... No chyba, że przepisy dotycz. parowozów wąskotorowych są inne i tym samym koszty utrzymania parowozu nie biją aż tak bardzo p[o kieszeni jego właściciela. Bo po co wydawać grube pieniądze na uczynnienie parowozu jeśli później albo szybko(po 2 -3 latach) pójdzie w krzaki albo będzie zarzynał finansowo...
Tak czy inaczej super wiadomość. Oby się udało.
Zobacz też
Najnowsze wiadomości
Polecane wiadomości
Praca
Komentarze
Fotorelacje
Bądź na bieżąco:
© 2016 ZDG TOR Sp. z o.o. | Powered by PresstoCMSKontakt
Pełna wersja strony