Partnerzy serwisu:

Lubelski oddział PR posyła na przegląd trzy swoje SA134

Martyn Janduła 23.02.2017 274

Lubelski oddział PR posyła na przegląd trzy swoje SA134
LublinFot. Łukasz Piotrowski, SM42.pl
Lubelski oddział Przewozów Regionalnych rozpisał przetarg na wykonawcę przeglądów trzeciego poziomu utrzymania P3.2. dla trzech własnych pojazdów spalinowych SA134.
SA134 to spalinowe pojazdy produkcji Pesy. Oddział Lubelski Przewozów Regionalnych jest obecnie w trakcie poszukiwań wykonawcy trzeciego poziomu utrzymania P3 spalinowych zespołów trakcyjnych o numerach 026,027,028.

W ramach przeglądu wykonawca będzie musiał wykonać wszystkie czynności przewidziane w Dokumentacji Systemu Utrzymania dla poziomu utrzymania P3.2. Maksymalny termin wykonania przeglądu każdego spalinowego pojazdu trakcyjnego obejmuje okres nie więcej niż 28 dni roboczych od dnia dostarczenia pojazdu do siedziby wykonawcy. Przegląd trzeciego poziomu utrzymania to planowe, okresowe sprawdzenie stanu technicznego pojazdu trakcyjnego połączone z usunięciem stwierdzonych usterek i uszkodzeń oraz z wykonaniem zabiegów konserwacji zespołów, podzespołów, elementów i układów, dokonywane w określonych odstępach czasu lub po określonym przebiegu w zakresie zdefiniowanym w dokumentacji systemu utrzymania.

Wykonawca ponadto będzie musiał udzielić gwarancji na prace wykonane w czasie przeglądu oraz na zastosowane podczas przeglądu w pojeździe części i podzespoły na okres 12 miesięcy, a na zespół napędowy „powerpack” – 24 miesiące, od dnia odbioru pojazdu.

Postępowanie przetargowe trwa do 29 marca 2017 roku. Oferty należy składać do godz. 10. Cena w przetargu stanowi o przyznaniu aż 90% punktów, natomiast termin realizacji zadania – 10%. Przewozy Regionalne szacują, że zamówienie może kosztować w zakresie pomiędzy 1,9-2,1 mln zł brutto. Wadium w tym przetargu wynosi 21 tys. zł. Wykonawca będzie miał maksymalnie 7 miesięcy na wykonanie prac.
PARTNERZY DZIAŁUPodziel się ze znajomymi:
Komentarze:
Zobacz też
Najnowsze wiadomości
Polecane wiadomości
Praca
Komentarze
Fotorelacje
Bądź na bieżąco:
© 2016 ZDG TOR Sp. z o.o. | Powered by PresstoCMSKontakt
Pełna wersja strony