Partnerzy serwisu:

Loty do Korei Południowej tylko z negatywnym wynikiem testu

Rafał Dybiński 08.01.2021 0

Loty do Korei Południowej tylko z negatywnym wynikiem testu
fot. Piotr Bożyk
Polskie Linie Lotnicze LOT poinformowały, że zgodnie z nowymi obostrzeniami dotyczącymi podróży do Korei Południowej, każdy pasażer będzie musiał okazać negatywny wynik testu PCR na wirusa COVID-19.
Obostrzenia obowiązują od 8 stycznia bieżącego roku wszystkich cudzoziemców wjeżdżających do kraju Dalekiego Wschodu Azji.

Negatywny wynik testu PCR na wirusa COVID-19 musi być uzyskany na 72 godziny przez planowanym wylotem do Korei Południowej.

Wymagany dokument, potwierdzający badanie, należy przedstawić w języku angielskim lub koreańskim. W przypadku wyniki testu w języku polskim należy do przedstawić wraz z uwierzytelnionym notarialnie tłumaczeniem na język angielski lub koreański.

Obywatele Korei Południowej nie podlegają obostrzeniom i mogą wjechać na terytorium kraju bez wyniki testu, tak samo jak wcześniej.

Polskie Linie Lotnicze LOT, które niedawno zakończyły współpracę z Nordiką, obsługują połączenie na trasie Warszawa - Seul. Rejsy do stolicy Korei Południowej realizowane są trzy razy w tygodniu, a konkretnie w w środy, piątki oraz soboty. 


Podziel się ze znajomymi:
Komentarze:
Zobacz też
Najnowsze wiadomości
Polecane wiadomości
Praca
Komentarze
Fotorelacje
Bądź na bieżąco:
© 2016 ZDG TOR Sp. z o.o. | Powered by PresstoCMSKontakt
Pełna wersja strony