Partnerzy serwisu:

Lokomotywy „Rynku Kolejowego” 2017 – zgłoś swoich kandydatów!

Aleksandra Dmochowska 10.07.2017 741

Lokomotywy „Rynku Kolejowego” 2017 – zgłoś swoich kandydatów!
TRAKO 2016fot. Maciej Mijal
Tej jesieni po raz kolejny redakcja „Rynku Kolejowego” przyzna nagrody dla najbardziej interesujących, innowacyjnych i najlepiej radzących sobie podmiotów w branży. Doskonałą okazją dla uhonorowania wyróżniających się firm i osób będą Międzynarodowe Targi Kolejowe Trako, które odbędą się w dniach 26-27 września 2017 r. w Gdańsku.
Lokomotywy „Rynku Kolejowego” to nagrody przyznawane przez redakcję co dwa lata, podczas Targów Trako. Są swoistym przeglądem branży, podkreślają znaczenie tych przedsiębiorstw, bez których rozwój branży kolejowej byłby znacznie ograniczony lub wręcz niemożliwy. Co więcej, coraz częściej firmy te są ważnymi elementami nie tylko swojego sektora, ale i całej gospodarki. Chcemy wyróżnić podmioty otwarte na współpracę, gotowe do wymiany doświadczeń i swoją działalnością usprawniające funkcjonowanie całej branży kolejowej.

Zachęcamy do przesyłania swoich zgłoszeń na adres lokomotywyrk@rynek-kolejowy.pl do 16 lipca.

Lokomotywy „Rynku Kolejowego” 2017 zostaną przyznane w pięciu kategoriach:

1. Innowacja – wszyscy zdajemy sobie sprawę z tego, że nowoczesna gospodarka powinna konkurować przede wszystkim innowacyjnością. Nie zastąpią jej ani niskie koszty pracy, ani oszczędzanie na jakości produktów. Z tego też względu promować należy podmioty, które w swojej codziennej działalności wykorzystują rozwiązania nowoczesne, pomysłowe, wprowadzające niezwykle ważną wartość dodaną. W tej kategorii premiujemy firmy wykazujące szczególnie kreatywne podejście do prowadzonej działalności biznesowej, dzięki czemu stają się one prawdziwymi prekursorami w swojej branży, punktem odniesienia dla konkurencji i klientów.

2. Dla pasażera – nikogo nie trzeba przekonywać do tego, że nawet najsprawniej realizowane inwestycje i projekty na nic się zdadzą, jeśli ich finalny odbiorca nie odniesie z tego korzyści. Satysfakcja pasażera powinna być więc głównym motorem napędowym każdej, nawet najprostszej czynności prowadzonej przez przewoźników, ich właścicieli, dostawców i poddostawców. W tej kategorii wyróżniamy te rozwiązania, które w szczególny sposób przyczyniają się do zaspokojenia najbardziej wymagających klientów przewoźników pasażerskich.

3. Nowi przewoźnicy – ostatnie kilka lat rozwoju polskiego rynku przewozów pasażerskich i towarowych to pojawienie się na nim nowych, dynamicznie rozwijających się podmiotów świadczących usługi przewozowe. Firmy te wytyczają nowe szlaki, inwestując w tabor, nowoczesne metody zarządzania, sprzedaży biletów i usług, zapewniania komfortu pasażerowi i wygody klientowi. Tym samym wskazują nowatorskie sposoby myślenia o transporcie kolejowym, zmieniając jego postrzeganie w środowisku zewnętrznym branży. Powstaje nowoczesna, młoda kolej – jej przedstawicieli również chcemy nagrodzić.

4. Promotor kolei – za każdym sukcesem, nie tylko biznesowym, stoją ludzie. Często stają się oni wręcz „twarzami” zarówno firm, jak i całych branż. Kolej potrzebuje osób, które swoim innowacyjnym podejściem, nowatorskimi metodami działania, a czasem „tylko” porządnym wykonywaniem powierzonej im pracy, stają się prawdziwymi promotorami tego środka transportu. Takie postacie należy zauważać i wyróżniać. Stanowią one prawdziwe bogactwo naszej branży.

5. Nagroda specjalna redakcji „Rynku Kolejowego” – są również podmioty, które nie poddają się sztywnym kryteriom i podziałom. Z tego też powodu jedna z kategorii Lokomotyw „Rynku Kolejowego” to nagroda specjalna. Redakcja zarezerwowała sobie prawo do przyznania wyróżnienia dla tych podmiotów lub osób, które z różnych powodów nie zostały zaliczone do żadnych z poprzednich kategorii, ale zasługują na uhonorowanie.

Podziel się ze znajomymi:
Komentarze:
Zobacz też
Najnowsze wiadomości
Polecane wiadomości
Praca
Komentarze
Fotorelacje
Bądź na bieżąco:
© 2016 ZDG TOR Sp. z o.o. | Powered by PresstoCMSKontakt
Pełna wersja strony