Partnerzy serwisu:

Locomore czasowo ogranicza siatkę połączeń

Artur Bogdanowicz 19.01.2017 22

Locomore czasowo ogranicza siatkę połączeń
Locomore czasowo ogranicza siatkę połączeńFot. Locomore Facebook
Miesiąc po wejściu na rynek niemiecki, Locomore zmniejsza częstotliwość przejazdów na trasie ze Stuttgartu przez Frankfurt i Hanower do Berlina.
Min. do 6 kwietnia połączenia oferowane będą cztery razy w tygodniu (czwartek-sobota na trasie Berlin Lichtenberg-Stuttgart, w kierunku przeciwnym od piątku do poniedziałku). Niewykluczone, że później powrócą codzienne przejazdy. Przewoźnik informuje, że pociągi są wypełnione niemal w 100% i w ciągu pierwszych 4 tygodniu przewieziono ponad 25 tys. osób, jednak z przyczyn operacyjnych konieczne jest czasowe zmniejszenie oferty.

Pociąg zatrzymuje się w Berlinie na stacjach Lichtenberg (początkowa), Ostbahnhof, Hauptbahnhof, Zoo, a także w Wolfsburgu, Hanowerze, Getyndze, Kassel, Fuldzie, Hanau, Frankfurcie, Darmstadt, Heidelberg, Vaihingen (Enz) i Stuttgarcie (stacja końcowa). Bilety dostępne są w taryfach basic i business (tu w cenę biletu wliczona jest przekąska, ciepłe i zimne napoje oraz gazeta) i są konkurencyjne w stosunku do cen regularnych z rabatem Bahncard 50 oferowanych przez Deutsche Bahn na tej trasie.

Locomore jest przewoźnikiem prywatnym, który wystarował dzięki akcji crowdfundingowej. Od pasażerów zbiera głównie pozytywne oceny mimo „chorób wieku dziecięcego” takich jak awarie toalet, sieci wifi (dostęp dla wszystkich pasażerów jest bezpłatny) czy błędy informatyczne. Więcej piszemy o nim tutaj.

źródło: FAZ


Podziel się ze znajomymi:
Komentarze:
Zobacz też
Najnowsze wiadomości
Polecane wiadomości
Praca
Komentarze
Fotorelacje
Bądź na bieżąco:
© 2016 ZDG TOR Sp. z o.o. | Powered by PresstoCMSKontakt
Pełna wersja strony