Partnerzy serwisu:

Bilety na Sprinter ŁKA do Warszawy za jedyne 20 złotych

Roman Czubiński 11.01.2023 1,6k

Bilety na Sprinter ŁKA do Warszawy za jedyne 20 złotych
fot. ŁKA
Weekendowa podróż pociągiem z Łodzi do Warszawy i z powrotem ma być możliwa już w cenie 20 zł. To promocja skierowana do rodzin zwiedzających stolicę podczas ferii zimowych. Ograniczoną pulę biletów można kupić tylko za pośrednictwem kanałów zewnętrznych lub w biletomatach stacjonarnych – informuje Łódzka Kolej Aglomeracyjna.
Pociągami przyspieszonymi kategorii Sprinter będzie można w trzy najbliższe weekendy dojechać z Łodzi do Warszawy i wrócić za łącznie 20 zł – aż trzykrotnie taniej, niż kosztuje obecnie bilet „tam i z powrotem”. Formalnie oferta trwa do 28 stycznia, jednak należy liczyć się z możliwością szybkiego wyczerpania puli biletów (przewoźnik przygotował ich tysiąc). Promocję przygotowano – między innymi – z myślą o podróżach podczas ferii zimowych, które w Łódzkiem zaczynają się właśnie w najbliższą sobotę. Od podstawowej ceny nalicza się ulgi ustawowe.

Biletu w obniżonej cenie nie kupimy jednak w kasach. Podróżny musi w tym celu korzystać z biletomatu stacjonarnego lub z zewnętrznych kanałów dystrybucji: aplikacji Koleo, SkyCash, mPay albo e-Podróżnik.

ŁKA w obecnym rozkładzie jazdy uruchamia w soboty i niedziele 9 par pociągów do i z Warszawy na dobę. Zapewniają one możliwość dojazdu z Łodzi do stolicy od wczesnego ranka (odjazdy ze stacji Łódź Fabryczna od 6.28) i powrotu do późnego wieczora (ostatnie połączenie odjeżdża z Warszawy Głównej o 22.29). W Łodzi i Warszawie na podstawie biletu kolejowego można podróżować komunikacją miejską przez odpowiednio 60 i 75 minut od przyjazdu. Od uruchomienia w marcu 2016 r. z połączeń – według danych przewoźnika – skorzystały ponad 2 miliony pasażerów.

Podziel się ze znajomymi:
Komentarze:
Zobacz też
Najnowsze wiadomości
Polecane wiadomości
Praca
Komentarze
Fotorelacje
Bądź na bieżąco:
© 2016 ZDG TOR Sp. z o.o. | Powered by PresstoCMSKontakt
Pełna wersja strony