Partnerzy serwisu:

Leo Express z Krakowa do Pragi pojedzie codzienne

inf. pras. 31.05.2019 4,6k

arrow
arrow
Leo Express z Krakowa do Pragi pojedzie codzienne
Fot. Leo Express
Leo Express z Krakowa do Pragi pojedzie codzienne
Leo Express z Krakowa do Pragi pojedzie codzienne
Od 28 czerwca Leo Express zacznie obsługiwać codzienne połączenie kolejowe między Czechami a Krakowem. 
Aktualnie na tej linii funkcjonuje bardzo popularne połączenie weekendowe. Jak informuje przewoźnik, połączenie to będzie skomunikowane z linią autobusową z Krakowa do Lwowa na Ukrainie, które będzie obsługiwane przez nowe, bardziej komfortowe autobusy. –W Krakowie pasażerowie mogą wypróbować naszą wyjątkową usługę Door2Door i przyjechać na dworzec kolejowy lub z niego pod dowolny wybrany adres na terenie miasta – informuje przewoźnik. 

Od 1 czerwca Leo Express wydłuża również połączenie minibusowe między Ostrawą a lotniskiem w Katowicach. Wybrane kursy z katowickiego lotniska pojadą dalej do Krakowa przez Oświęcim – Muzeum Auschwitz, park rozrywki Energylandia w Zatorze i lotnisko w Krakowie. Rozkład jazdy jest dostosowany do rozkład lotów w Katowicach oraz godziny otwarcia parku rozrywki Energylandia i muzeum w byłym obozie koncentracyjnym Auschwitz. Dodatkowo poranny kurs zatrzyma się również na lotnisku w Krakowie. – Nasze połączenie minibusem, dzięki porannemu przyjazdowi i wieczornemu wyjazdowi, jest idealne na jednodniowe rodzinne wycieczki do Krakowa lub do parku rozrywki. Podróżowanie z nami jest także bardziej przyjazne dla środowiska niż jazda samochodem – mówi dyrektor Leo Express w Polsce, Juraj Andrejka.

– Polacy pokochali markę Leo Express. Nasze popularne połączenie na trasie Praga – Kraków będzie teraz kursować codziennie. Wydłużmy również połączenie minibusowe z Bogumina, które będzie także zatrzymywać się w Krakowie. Stamtąd nasze połączenia będą się łączyć z kursem do Lwowa na Ukrainę – mówi Peter Köhler, dyrektor generalny Leo Express. – To kolejny krok do bezpośredniego połączenia Polski i Ukrainy. Uruchomienie takiego połączenia kolejowego planujemy w przyszłości – dodaje Köhler.

Zmiany przeprowadzono również na minibusowej linii z Krakowa do Koszyc. W wybrane dni minibusy zatrzymują się na lotnisku w Koszycach. Połączenie to jest skomunikowane z rozkładem lotów Turkish Airlines do Stambułu. Od 1 lipca pasażerowie będą mogli odwiedzić Grand Bari Tokaj – nowo otwartą winnicę, która znajduje się około godziny jazdy od Koszyc. Klienci Leo Express będą mieli okazję dostać się do dwóch winiarni, gdzie mogą uzyskać specjalne pakiety usług ze zniżkami.

Podziel się ze znajomymi:
Komentarze:
Zobacz też
Najnowsze wiadomości
Polecane wiadomości
Praca
Komentarze
Fotorelacje
Bądź na bieżąco:
© 2016 ZDG TOR Sp. z o.o. | Powered by PresstoCMSKontakt
Pełna wersja strony