Partnerzy serwisu:

Leo Express o podejściu do pasażera - Europejskie Forum Taborowe 2017

Michał Grobelny 20.02.2017 243

Leo Express o podejściu do pasażera - Europejskie Forum Taborowe 2017
Fot. Leo Express
Od dłuższego czasu czeski prywatny przewoźnik Leo Express planuje wjazd na polski rynek przewozów kolejowych. Podmiot ten oferuje swoim klientom komfortowe przejazdy elektrycznymi zespołami trakcyjnymi Flirt wyprodukowanymi przez Stadlera. O kwestiach dotyczących tzw. User Experience w ujęciu klienta kolei, toczyć się będzie dyskusja podczas Europejskiego Forum Taborowego 2017, które odbędzie się 15 marca w Warszawie. Przedstawiciel Leo Express weźmie udział w panelu dyskusyjnym poświęconym tej kwestii.
Czeskiego przewoźnika podczas Forum reprezentować będzie Peter Jančovič, dyrektor Leo Express Polska. Weźmie on udział w panelu dyskusyjnym "User Experience czyli doświadczenia pasażera kolei". Podczas niego zostaną omówione następujące tematy: priorytety przewoźników przy zamówieniach na nowe pojazdy, oczekiwania pasażerów a projektowanie taboru, wyposażenie pojazdów z myślą o komforcie podróży, czy potrzeby pasażerów z ograniczoną mobilnością.

Podczas Europejskiego Forum Taborowego w latach 2014-2016 dyskutowano na temat funduszy europejskich na tabor kolejowy w kolejnej unijnej perspektywie budżetowej, korzyści jakie mogą odnieść producenci pojazdów po wprowadzeniu w życie IV Pakietu Kolejowego, możliwości zakupów taboru towarowego i finansowania takich przedsięwzięć, sytuacji na rynku przewozów pasażerskich, spójności pomiędzy inwestycjami w tabor i infrastrukturę, szans oraz nisz dla regionalnych i pozaunijnych producentów pojazdów szynowych na europejskim rynku.

Podziel się ze znajomymi:
Komentarze:
Zobacz też
Najnowsze wiadomości
Polecane wiadomości
Praca
Komentarze
Fotorelacje
Bądź na bieżąco:
© 2016 ZDG TOR Sp. z o.o. | Powered by PresstoCMSKontakt
Pełna wersja strony