Partnerzy serwisu:

KZŁ Bydgoszcz na targach Innotrans 2016

Michał Szymajda 28.09.2016 359

arrow
arrow
KZŁ Bydgoszcz na targach Innotrans 2016
Stoisko KZŁ Bydgoszcz na Innotrans 2016 Fot. ms, Rynek-Kolejowy.pl
KZŁ Bydgoszcz na targach Innotrans 2016
KZŁ Bydgoszcz na targach Innotrans 2016
KZŁ Bydgoszcz na targach Innotrans 2016
Bardzo dużo miejsca w wystawowych halach, podczas targów Innotrans 2016, zajmowały systemy obsługi pasażera. Firmy z całego świata prezentowały w tym zakresie swoje dokonania. Wśród nich były Kolejowe Zakłady Łączności Bydgoszcz.
Bydgoskie Kolejowe Zakłady Łączności są dobrze znane na krajowym rynku wykonawców systemów informacji pasażerskiej. Na wystawie firma prezentowała najnowsze implementowane przez siebie rozwiązania. Należy do nich np. informator multimedialny, który na chwilę obecną jest zainstalowany na dworcu Bydgoszcz Główna.

– Sporych rozmiarów urządzenie wyposażone jest w panel dotykowy, który poza rozkładem jazdy umożliwia na przykład dostęp do multimedialnej informacji turystycznej, planu miasta, listy imprez w mieście, a także do strefy rozrywki – czyli kolorowanek dla dzieci, czy fotobudki, dzięki której na dowolny mail wyślemy nasze zdjęcie z dworca – mówi Katarzyna Jaworska-Szymkuć, główny specjalista ds. sprzedaży i marketingu KZŁ Bydgoszcz.

Można było też sprawdzić funkcjonalność scrollowanej dotykowo tablicy odjazdów i przyjazdów, zbudowanej zgodnie z wytycznymi PKP PLK. Z rzeczy mniejszych: nowoczesny system łączności dyspozytorskiej, pierwotne zegary dworcowe (czyli takie, które nie potrzebują komunikacji z zegarem-matką aby pokazywać realny czas) oraz czujnik zajętości torów. Kolejnym prezentowanym na targach urządzeniem był mobilny automat biletowy MK 600.

–  Jest to zupełnie nowe urządzenie. Na razie z powodzeniem działa w obszarze funkcjonowania Łódzkiej Kolei Aglomeracyjnej. Realizuje wszelkiego rodzaju płatności – zarówno kartami, zbliżeniowo i tradycyjnie, jak i banknotami i monetami – oczywiście zgodnie z życzeniem klienta – informuje przedstawicielka KZŁ.

Ponadto producent prezentował różnego rodzaju tablice dworcowe, w tym tablicę tunelowa z rozkładami jazdy oraz tablicę kierunkową umieszczaną na pudłach wagonów bądź we wnękach drzwiowych. Firma chwaliła się także kontraktem na wykonanie ITS w Grudziądzu, gdzie montowała cały system pokładowy w tramwajach (łącznie z komputerem sterującym) oraz wyświetlacze na przystankach prezentujące czas odjazdu w czasie rzeczywistym.
PARTNERZY DZIAŁUPodziel się ze znajomymi:
Komentarze:
InnoTrans 2016
Zobacz też
Najnowsze wiadomości
Polecane wiadomości
Praca
Komentarze
Fotorelacje
Bądź na bieżąco:
© 2016 ZDG TOR Sp. z o.o. | Powered by PresstoCMSKontakt
Pełna wersja strony