Partnerzy serwisu:

KŚ: Trwa konkurs na prezesa ds. techniczno-eksploatacyjnych

mj / RK 10.04.2017 182

KŚ: Trwa konkurs na prezesa ds. techniczno-eksploatacyjnych
Fot. Koleje Śląskie
Dariusz Pękosz został 5 kwietnia odwołany z funkcji wiceprezesa zarządu ds. techniczno-eksploatacyjnych przez Radę Nadzorczą. Jak poinformowała w oficjalnym komunikacie spółka, kończy on współpracę z KŚ na zasadzie porozumienia stron.
Rada Nadzorcza podjęła uchwałę o zorganizowaniu konkursu na stanowisko wiceprezesa ds. techniczno-eksploatacyjnych. Termin składania ofert mija 24 kwietnia.

Osoba pretendująca na to stanowisko musi wykazać się wiedzą z zakresu organizacji i zarządzania transportem kolejowym, gospodarowania, eksploatacji i utrzymania taboru kolejowego, organizacji zaplecza technicznego transportu kolejowego oraz zarządzania personelem pasażerskim w ruchu kolejowym i bocznicą kolejową.

Wśród wymagań znalazły się również zapisy mówiące o znajomości zasad funkcjonowania spółek handlowych ze szczególnym uwzględnieniem spółek z udziałem jednostek samorządu terytorialnego. Osoba na tym stanowisku dodatkowo będzie musiała posiadać umiejętności związane z zarządzaniem i kierowaniem zespołami pracowników.

Kandydat na stanowisko członka zarządu Kolei Śląskich musi mieć co najmniej dziesięcioletni staż pracy, w tym pięcioletni na stanowisku kierowniczym. Nabór będzie odbywał się poprzez rozmowę kwalifikacyjną.
PARTNERZY DZIAŁUPodziel się ze znajomymi:
Komentarze:
Zobacz też
Najnowsze wiadomości
Polecane wiadomości
Praca
Komentarze
Fotorelacje
Bądź na bieżąco:
© 2016 ZDG TOR Sp. z o.o. | Powered by PresstoCMSKontakt
Pełna wersja strony