Partnerzy serwisu:

KŚ: Pierwsza taka Industriada

inf. prasowa 31.05.2017 194

Na tegoroczne Święto Szlaków Zabytków Techniki Koleje Śląskie przygotowały aż 25 000 kuponów upoważniających do bezpłatnych przejazdów. 10 czerwca każdy kupon będzie umożliwiał zainteresowanym festiwalem dwa przejazdy pociągami tego przewoźnika.
Aby skorzystać z bezpłatnych przejazdów pociągami uczestnicy festiwalu najpierw muszą zdobyć kupony. Będą one dostępne w kilkudziesięciu miejscach w wielu miejscowościach województwa śląskiego. Następnie kupon wystarczy odpowiednio wypełnić i okazać w pociągu podczas kontroli biletów. Wszystkie informacje (m.in. o tym skąd i kiedy można odebrać kupony oraz jak je wypełniać) można znaleźć m.in. w regulaminie promocji bezpłatnych przejazdów.

Kupon upoważnia do bezpłatnej podróży po wypełnieniu dwóch odcinków na jego odwrocie. Są one opisane jako „dla pasażera” i „dla konduktora” oraz oznaczone literami A i B. Na każdym odcinku należy wpisać stację początkową, stację końcową oraz godzinę odjazdu. Podczas kontroli konduktor oderwie jedną część. Pozostałą część kuponu należy zachować.

Koleje Śląskie już czwarty raz są oficjalnym przewoźnikiem festiwalu Industriady. – Pierwszy raz jednak dzierżymy palmę pierwszeństwa. Z grona wszystkich przewoźników współpracujących z festiwalem to my jesteśmy w tym roku tą firmą transportową, która ze Świętem Szlaków Zabytków Techniki związana jest najdłużej – przekazuje przewoźnik.

W zeszłym roku z industrialnej propozycji Kolei Śląskich skorzystało 5300 pasażerów. Podróżni w sumie przejechali pociągami śląskiego przewoźnika ok. 335 000 km. To kolejno o 75% i 60% więcej niż w 2015 r. – Wskazuje to, że nasza oferta cieszy się coraz większym uznaniem i zainteresowaniem a Koleje Śląskie stały się już integralną częścią Industriady i są temu wydarzeniu coraz bardziej potrzebne – chwali się przewoźnik.

Wszystkie informacje o festiwalu Industriada znajdują się na stronie internetowej poświęconej tej imprezie.

Podziel się ze znajomymi:
Komentarze:
Zobacz też
Najnowsze wiadomości
Polecane wiadomości
Praca
Komentarze
Fotorelacje
Bądź na bieżąco:
© 2016 ZDG TOR Sp. z o.o. | Powered by PresstoCMSKontakt
Pełna wersja strony