Partnerzy serwisu:

Kraków: Tramwaje co 6 minut?

Dziennik Polski 06.12.2011 0

Archiwum RK
Zaloguj się
OK
Zapomniałem hasła
 
 
Komentarze:
2011-12-06 10:16:52 Autor: tram
---.tktelekom.pl
A może byłoby lepiej, gdyby pan wiceprezydent najpierw zapłacił za kursy juz zrealizowane.......
2011-12-06 21:14:50 Autor: martineez
---.neoplus.adsl.tpnet.pl
co 7,5 min cóż za dokładność i precyzja...
specjaliści i naukowcy tworzą, jacyś radni opiniują i klepią zmiany, tylko obywatelom tego miasta póki co (poza zapewnieniami w które chyba nikt nie wierzy ze będzie sprawniej i efektywniej) za wiele nie pokazano.
Chciałbym aby przed wprowadzeniem zmian zacny ZIKIT przestawił analizy rocznych w podziale na miesiące (za ostatnie 10 lat) ilości przejechanych przez poszczególnych przewoźników w Krakowie wozokilometrów w podziale na tramwaje, autobusy miejskie oraz aglomeracyjne.
Myślę ze taka analiza (moje przypuszczenia oparte na codziennych obserwacjach jako pasażer) doprowadzi do wniosku, że w przyszłym roku pod przykryją racjonalizacji próbuje się wmówić mieszkańcom że będzie lepiej, więcej pracy przewozowej, tylko co z tego skoro przez ostanie lata tendencja być wręcz przeciwna a miasto i aglomeracja ciągle się rozwijają
ZIKICIE pokażcie to dzieło nad którym pracujecie w internecie, czemu jest tajne, poproszę o szczegółowe trasy linii (proszę nie zapomnieć o dokładności do 30 sekund), rozkłady jazdy, skomunikowania (wszakże ma być więcej przesiadek)
Chętnie się zapoznam... ale w Krakowie tak to już jest że wszelkie zmiany są wprowadzane bez wcześniejszych informacji i konsultacji z mieszkańcami
2011-12-06 21:25:37 Autor: grzegorz
---.neoplus.adsl.tpnet.pl
Te 7,5 minuty wzięło się z podzielenia 60 przez 8. Cóż, pasażerowie wolą mówić ,,co x minut\'\' niż ,,y wozów na godzinę\'\'. Nic w tym dziwnego.
2011-12-06 22:48:01 Autor: krakus1
---.dynamic.chello.pl
totalna porazką bedzie taka częstotliwośc tramwajow bowiem wszytskie utkna w korkach jeden za drugim niech jeszcze wydarzy sie coś na trasie to koniec. Kursy co 10 min sa jak najbardziej OK. Najlepszycm sposobem na komunikacje jest bus pas niestety o tym sie nie mowi bo jest dziwne parcie na tramwaje jako eko środek ale to nie jest oczyiwscie prawda. jeszcze dochodza koszty utrzymania torowisk i obslugi technicznej. Przykład Aleje ...jedzie sie wysmienicie odkad jest bus pas kiedy auta stoja w gigantycznych korkach. Wysarczylo zrobic tak niewiele ..wylac troche asfaltu. Zastanówcie sie drodzy panstwo o co w tym wszytskim chodzi?!
2011-12-07 06:44:00 Autor: autentyczny rodak obrońca narodu
---.paradowski.pl
Tramwaje jak busy do Olkusza? Nie za często?
2011-12-10 14:27:57 Autor: lomax
---.adsl.inetia.pl
tramwaje w Krakowie mogłyby kursowac co 10 i 15 minut,linii autobusowych nie zmniejszac,tworzone jest centrum przesiadkowe wraz z najnowoczesniejszym dworcem kolejowo-autobusowym w Polsce
Tramwaje
Zobacz też
Najnowsze wiadomości
Polecane wiadomości
Praca
Komentarze
Fotorelacje
Bądź na bieżąco:
© 2016 ZDG TOR Sp. z o.o. | Powered by PresstoCMSKontakt
Pełna wersja strony