Partnerzy serwisu:

Koronawirus w pociągu z Bielska-Białej do Gdańska. Sanepid szuka pasażerów

Jakub Madrjas 01.07.2020 6,9k

Koronawirus w pociągu z Bielska-Białej do Gdańska. Sanepid szuka pasażerów
fot. Łukasz Piotrowski, sm42.pl
Jak informuje Polska Agencja Prasowa, krakowski sanepid szuka pasażerów pociągów PKP Intercity Bielsko-Biała – Gdańsk z 19 czerwca i Gdańsk Bielsko-Biała z 22 czerwca. Prosi ich o kontakt z najbliższą stacją sanitarno-epidemiologiczną, ponieważ jeden z podróżnych zachorował na COVID-19.
Jak podaje PAP, Państwowy Powiatowy Inspektor Sanitarny w Krakowie uszczegóławia, że w odniesieniu do przejazdu z dnia 19 czerwca chodzi o pasażerów, którzy podróżowali w wagonie nr 6 pociągu nr 4520, który wyjechał z Bielska-Białej o godz. 4.01. Oznacza to pociąg IC Hutnik. Jeśli chodzi o podróż 22 czerwca, pociąg z Gdańska wyjechał o godz. 15.05. O kontakt proszeni są pasażerowie wagonu nr 8. 

"Państwowy Powiatowy Inspektor Sanitarny w Krakowie informuje, że u jednego z pasażerów podróżujących tymi pociągami rozpoznano COVID-19. W związku z powyższym wszyscy pasażerowie podróżujący tymi wagonami powinni skontaktować ze służbami sanitarnymi. To niezbędne w celu ustalenia kontaktów z osobą zakażoną" - czytamy w komunikacie sanepidu.

Podziel się ze znajomymi:
Komentarze:
Koronawirus a transport