Partnerzy serwisu:

Konkurs Stacja Muzeum – mija termin składania wniosków

PKP SA 22.01.2016 8

Konkurs Stacja Muzeum – mija termin składania wniosków
Fot. Michał Szymajda
W najbliższy poniedziałek mija termin składania wniosków o dopuszczenie do udziału w konkursie na opracowanie koncepcji architektoniczno-urbanistycznej dla Stacji Muzeum. Pula nagród dla zwycięzców wynosi 400 tys. złotych.
Konkurs organizowany jest w dwóch etapach. Opracowania studialne nadesłane w pierwszym etapie zostaną ocenione przez sąd konkursowy. Autorzy 6 najlepszych prac zostaną poproszeni o wykonanie koncepcji architektoniczno-urbanistycznej centrum kulturalno-naukowego i rozrywkowego związanego tematycznie z techniką i transportem (ze szczególnym uwzględnieniem kolejnictwa) o nazwie Stacja Muzeum.

Najlepsza koncepcja będzie podstawą do stworzenia projektu architektonicznego. Jej autor otrzyma w nagrodę 120 tys. złotych netto oraz zostanie zaproszony do dalszych negocjacji dotyczących opracowania dokumentacji projektowej.

Drugie i trzecie miejsce w konkursie będzie premiowane odpowiednio kwotą 80 i 50 tys. złotych netto. Dla kolejnych trzech autorów przewidziane są wyróżnienia. Ostateczny termin składania wniosków mija w najbliższy poniedziałek o godzinie 16:00.

Rozstrzygnięcie całego konkursu planowane jest na lipiec 2016. Pełna informacja o konkursie znajduje się na stronie pkpsa.pl oraz na stronie Stowarzyszenia Architektów Polskich.


Podziel się ze znajomymi:
Komentarze:
Zobacz też
Najnowsze wiadomości
Polecane wiadomości
Praca
Komentarze
Fotorelacje
Bądź na bieżąco:
© 2016 ZDG TOR Sp. z o.o. | Powered by PresstoCMSKontakt
Pełna wersja strony