Partnerzy serwisu:

Konkurs ,,Stacja Miłość” w Stacji Muzeum

Fundacja Grupy PKP 14.02.2017 0

Konkurs ,,Stacja Miłość” w Stacji Muzeum
Fot. Max Pixel, CC0
W dniach 13-14 lutego Stacja Muzeum organizuje konkurs fotograficzny pt. "Stacja Miłość" na najlepsze zdjęcie wykonane na terenie Stacji Muzeum w tych dniach. Partnerem konkursu jest Fundacja Grupy PKP.
W dniach 13-14 lutego Stacja Muzeum organizuje konkurs fotograficzny pt. "Stacja Miłość" na najlepsze zdjęcie wykonane na terenie Stacji Muzeum w tych dniach.

Aby wziąć udział w konkursie należy:
  • Zrobić ciekawe zdjęcia podczas wydarzenia „Stacja Miłość” w dniach 13-14 lutego w godzinach otwarcia Stacji, czyli od godz. 9:00 do godz. 17:00.
  • Do 14 lutego 2017 r. do godziny 18:00 zamieścić zdjęcia (każdy uczestnik może zgłosić do udziału w konkursie więcej niż jedno zdjęcie) na tablicy profilu facebookowym Stacji Muzeum, w opisie zdjęć umieszczając słowo „konkurs“ oraz 3 hasztagi: #stacjamuzeum, #stacjamiłość i #czekoladowamiłość“.
Każdego dnia organizator wybierze po 5 najlepszych zdjęć umieszczonych danego dnia spełniających powyższe warunki, kierując się walorami artystycznymi oraz zgodnością zgłoszonych zdjęć z tematyką konkursu.

Wyniku konkursu ogłoszone zostaną w dniu 15 lutego 2017 roku o godzinie 12:00 poprzez opublikowanie przez organizatora na profilu facebookowym Stacji Muzeum. Laureaci konkursu zostaną powiadomieni o wygranej oraz o sposobie odbioru nagrody.


Podziel się ze znajomymi:
Komentarze:
Zobacz też
Najnowsze wiadomości
Polecane wiadomości
Praca
Komentarze
Fotorelacje
Bądź na bieżąco:
© 2016 ZDG TOR Sp. z o.o. | Powered by PresstoCMSKontakt
Pełna wersja strony