Partnerzy serwisu:

Konkurs na zarząd PKP Telkol kolejnej kadencji

Jakub Madrjas 04.07.2019 0

Konkurs na zarząd PKP Telkol kolejnej kadencji
fot. PKP Telkol
Spółka PKP Telkol poinformowała o wszczęciu postępowania kwalifikacyjnego na stanowisko prezesa oraz członka zarządu ds. finansowych spółki.
Spółka PKP Telkol formalnie rozpoczęła działalność w styczniu 2018 roku. Podmiot powstał w wyniku połączenia spółek: PKP Utrzymanie i PKP Budownictwo. Prezesem spółki jest Mirosław Gilarski, w zarządzie są jeszcze Jerzy Szmit oraz Artur Gocel.

Teraz spółka PKP Telkol poinformowała o wszczęciu postępowania kwalifikacyjnego na stanowisko prezesa zarządu oraz członka zarządu ds. finansowych. Jak dowiedział się nieoficjalnie "Rynek Kolejowy", ma to związek ze zbliżającym się końcem kadencji obecnego zarządu spółki – nie ma zatem przewidywanych zmian kadrowych w kierownictwie spółki. 

Kandydaci na stanowisko Prezesa Zarządu powinni spełniać takie kryteria, jak wykształcenie wyższe, co najmniej 5-letni okres zatrudnienia na podstawie umowy o pracę lub własnej działalności, co najmniej 3-letnie doświadczenie na stanowiskach kierowniczych lub samodzielnych albo wynikające z prowadzenia działalności gospodarczej. 


Podziel się ze znajomymi:
Komentarze:
Zobacz też
Najnowsze wiadomości
Polecane wiadomości
Praca
Komentarze
Fotorelacje
Bądź na bieżąco:
© 2016 ZDG TOR Sp. z o.o. | Powered by PresstoCMSKontakt
Pełna wersja strony