Partnerzy serwisu:

Konkurs na członków zarządu PKP Cargo

Redakcja 11.02.2016 282

Konkurs na członków zarządu PKP Cargo
Fot. PKP Cargo
Rada nadzorcza PKP Cargo podjęła uchwałę o rozpoczęciu postępowania kwalifikacyjnego na trzech członków zarządu spółki. 
08 lutego 2016 r. rada nadzorcza PKP Cargo SA podjęła uchwałę o wszczęciu postępowania kwalifikacyjnego na trzech członków spółki. Postępowanie kwalifikacyjne będzie prowadzone w okresie dwóch miesięcy (luty, marzec) br. – czytamy w komunikacie.

W czwartek (11 lutego br.) na stronie internetowej PKP Cargo i w prasie ukazało się ogłoszenie o konkursie na stanowisko trzech członków zarządu, w którym określone są wymagania i warunki rekrutacji kandydatów. Wyłonieni w ramach postępowania będą: członek zarządu ds. finansowych, członek zarządu ds. handlowych i członek zarządu ds. operacyjnych.  Obecnie funkcje te pełnią Łukasz Hadyś, Jacek Neska, Wojciech Derda. W zarządzie zasiada też Dariusz Browarek, przedstawiciel pracowników.

Termin przyjmowania zgłoszeń mija 14 marca br. o godz. 10.00. Miejscem składania zgłoszeń jest siedziba doradcy rekrutacyjnego.

Rada Nadzorcza PKP Cargo powołała 19 stycznia Macieja Libiszewskiego na stanowisko prezesa zarządu PKP Cargo, więcej informacji o zmianach w zarządzie tej spółki na Rynku Kolejowym tutaj.
PARTNERZY DZIAŁUPodziel się ze znajomymi:
Komentarze:
Zobacz też
Najnowsze wiadomości
Polecane wiadomości
Praca
Komentarze
Fotorelacje
Bądź na bieżąco:
© 2016 ZDG TOR Sp. z o.o. | Powered by PresstoCMSKontakt
Pełna wersja strony