Partnerzy serwisu:

Kongres Transportu Publicznego 2016 - już 24-25 października

TOR Konferencje 07.10.2016 0

Kongres Transportu Publicznego 2016 - już 24-25 października
Fot. Piotr Kała
Zapraszamy do udziału w kolejnej edycji Kongresu Transportu Publicznego 2016. W tym roku w Warszawie, podczas dyskusji i debat, zostaną podjęte najważniejsze tematy dotyczące transportu zbiorowego w polskich miastach, regionach i aglomeracjach.
Tegoroczny Kongres Transportu Publicznego 2016, który zostanie zorganizowany przez Zespół Doradców Gospodarczych TOR i Transport-Publiczny.pl w dniach 24-25 października w Centrum Nauki Kopernik w Warszawie, będzie kolejną edycją największego w Polsce wydarzenia konferencyjnego poświęconego szeroko pojmowanemu transportowi publicznemu w naszym kraju.

Jak co roku, wydarzenie to jest okazją do wymiany informacji i doświadczeń pomiędzy przedstawicielami organizatorów transportu publicznego w ośrodkach miejskich i regionach oraz przewoźników, a także organizacji zrzeszających te podmioty. To kolejna edycja prestiżowego Kongresu Transportu Publicznego, który od kilku lat jest najpopularniejszym miejscem spotkań kilkuset przedstawicieli biznesu, samorządowców, jak również reprezentantów władz i urzędów centralnych, zainteresowanych rozwojem nowoczesnego transportu zbiorowego. Co roku podczas tego wydarzenia dyskutowane są problemy i szanse stojące przed podmiotami zaangażowanymi w proces tworzenia usług spełniających wymogi nawet najbardziej wymagających pasażerów. W 2014 roku Kongres gościł w Bydgoszczy, a rok wcześniej – w Poznaniu. W 2012 i 2015 władze stolicy były współorganizatorami tego wydarzenia.

W tym roku, poza dyskusjami plenarnymi, odbędą się także debaty w ramach równoległych ścieżek tematycznych:
  • Forum Passenger Experience
  • Forum Rewitalizacja i Mobilność
  • Forum Odpowiedzialnego Transportu
  • Forum Rower w Mieście
  • Forum Infrastruktury Transportu Publicznego
Więcej na temat programu Kongresu - www.kongrestransportupublicznego.pl
Zapraszamy do rejestracji - udział w wydarzeniu jest bezpłatny.


Podziel się ze znajomymi:
Komentarze:
Zobacz też
Najnowsze wiadomości
Polecane wiadomości
Praca
Komentarze
Fotorelacje
Bądź na bieżąco:
© 2016 ZDG TOR Sp. z o.o. | Powered by PresstoCMSKontakt
Pełna wersja strony