Partnerzy serwisu:

Komunikacja zastępcza na odcinku Olsztyn – Olsztynek [sprostowanie]

Jakub Madrjas 17.04.2020 2,2k

Komunikacja zastępcza na odcinku Olsztyn – Olsztynek [sprostowanie]
Fot. PolRegio
W dniach 20–28 kwietnia 2020 r. na odcinku Olsztyn – Olsztynek zostanie wprowadzona autobusowa komunikacja zastępcza z powodu prac torowych – informuje Polregio.
Jak podaje przewoźnik, wprowadzenie komunikacji zastępczej "ma związek z przeprowadzaną przez PKP PLK modernizacją linii kolejowej". Jak dodaje Polregio, w autobusach komunikacji zastępczej przewóz wózków (w tym również wózków inwalidzkich) będzie utrudniony, a przewóz rowerów będzie niemożliwy.

– Ze względu na zmiany uprzejmie prosimy pasażerów o sprawdzenie przed odbyciem podróży aktualnego rozkładu jazdy interesujących pociągów. Szczegóły znajdują się na tablicach odjazdów i przyjazdów, tablicach ogłoszeń oraz na stronach internetowych: polregio.pl oraz portalpasazera.pl - dodają PR. 

Rozkład jazdy autobusów komunikacji zastępczej oraz wykaz przystanków znajdują się na stronie przewoźnika.

Sprostowanie: Nie modernizacja linii kolejowej jak podał przewoźnik, a naprawa toru jest przyczyną zamknięcia linii. - Podczas budowy wiaduktu drogowego na obwodnicy Olsztyna uszkodzone zostało torowisko w Bartągu. Ziemia ze skarpy wiaduktu osunęła się i zanieczyściła torowisko i odwodnienie. Konieczna jest wymiana ok. 100 metrów toru - podała PKP PLK. Na czas robót pociągi dalekobieżne w kierunku Warszawy pojadą trasą przez Ostródę i Iławę. 

Podziel się ze znajomymi:
Komentarze:
POLREGIO
Zobacz też
Najnowsze wiadomości
Polecane wiadomości
Praca
Komentarze
Fotorelacje
Bądź na bieżąco:
© 2016 ZDG TOR Sp. z o.o. | Powered by PresstoCMSKontakt
Pełna wersja strony