Partnerzy serwisu:

Komunikacja zastępcza na dwóch liniach w Opolskiem

lk, Rynek Kolejowy 23.08.2016 166

Komunikacja zastępcza na dwóch liniach w Opolskiem
fot. Lichen99 CC BY-SA 4.0
Podczas prac remontowych na liniach Opole – Kluczbork i Nysa – Brzeg wprowadzona zostanie we wrześniu komunikacja zastępcza. Utrudnienia potrwają ok. dwóch miesięcy.
Oddział Opolski Przewozów Regionalnych informuje, że w związku z prowadzonymi robotami torowymi przez zarządcę Infrastruktury, tj. PKP Polskie Linie Kolejowe, od 5 września br. zostanie wprowadzona kolejowa komunikacja zastępcza na liniach Nysa – Brzeg i Kluczbork – Opole Gł. Utrudnienia na linii Nysa – Brzeg potrwają od 5 września do 25 października, natomiast na odcinku Kluczbork – Opole Gł. od 5 września do 5 listopada.

W tym czasie pasażerów będą woziły autokary. Dla obu połączeń przygotowano dwa autobusy, jeden zatrzymujący się w każdej miejscowości, na której znajduje się przystanek kolejowy, drugi jadący bez postojów po drodze.

Warto tu zaznaczyć, że 5 września pierwszy kurs z Kluczborka do Opola o godzinie 5:45 oraz pierwsza para pociągów na trasie Nysa – Brzeg (wyjazd z Nysy o godzinie 4:30 i z Brzegu o godzinie 6:00) obsługiwane będą jeszcze autobusami szynowymi.

Informacje dotyczące miejsc zatrzymywania się kolejowej komunikacji autobusowej znajdują się w zastępczym rozkładzie jazdy, który można pobrać na stronie Przewozów Regionalnych.

Podziel się ze znajomymi:
Komentarze:
Zobacz też
Najnowsze wiadomości
Polecane wiadomości
Praca
Komentarze
Fotorelacje
Bądź na bieżąco:
© 2016 ZDG TOR Sp. z o.o. | Powered by PresstoCMSKontakt
Pełna wersja strony