Partnerzy serwisu:

Komercyjne połączenia nadmorskie Arrivy ruszają ponownie

inf. prasowa 08.06.2017 3,4k

Komercyjne połączenia nadmorskie Arrivy ruszają ponownie
Fot. Arriva
24 czerwca 2017 roku Arriva po raz kolejny uruchomi wakacyjne połączenia kolejowe pomiędzy Bydgoszczą, Gdańskiem, Władysławowem i Helem. Oferta MulitPlaża to propozycja pociągów międzyregionalnych i regionalnych uruchamianych na zasadach komercyjnych.
– Do obsługi tych połączeń dedykujemy nowoczesne, klimatyzowane pojazdy mogące poruszać się z prędkością 120km/h. Pociąg z Bydgoszczy do Władysławowa pokonuje tę trasę w rewelacyjnym czasie 2 godzin i 54 min – mówi Joanna Parzniewska, rzecznik Arrivy. W pociągach wakacyjnych będą obowiązywać promocyjne oferty, zniżki na bilety powrotne oraz dla osób podróżujących z rodziną. Każda osoba, która zakupi bilet na przejazd pociągiem będzie również uprawniona do skorzystania ze zniżek partnerów z Klubu rabatowego Arriva.

Tanie bilety dojazdowe

Bilet będzie można kupić na naszej stronie internetowej www.arriva.pl, w kasach biletowych Arriva i Przewozów Regionalnych oraz u mobilnych sprzedawców we Władysławowie. Specjalnie oznaczeni sprzedawcy będą do dyspozycji podróżnych m.in. na plaży i w centrum miasta.

– Z połączenia będą mogli skorzystać także mieszkańcy Grudziądza, którym oferujemy pewne i szybkie skomunikowanie z pociągiem Słoneczny Patrol w Laskowicach Pomorskich. Podróżni rozpoczynający podróż z Grudziądza za przejazd do Laskowic Pomorskich zapłacą tylko 1 zł – dodaje rzecznik Arrivy.

Gdzie i kiedy?

Codziennie od 24 czerwca do 31 sierpnia 2017 roku uruchamiane będą pociągi:

• Słoneczny Patrol relacji Bydgoszcz Główna – Władysławowo – Bydgoszcz Główna
• Leżak relacji Władysławowo – Gdynia Główna oraz Gdynia Główna – Hel
• Parawan relacji Hel – Gdańsk Główny oraz Gdańsk Główny – Władysławowo

W wakacyjne weekendy oraz w szczycie przewozowym, codziennie od 15 lipca do 15 sierpnia br. ofertę uzupełnią dodatkowe pociągi:

• Latarnik relacji Gdańsk Główny – Hel oraz Hel – Bydgoszcz Główna
• Pirat relacji Władysławowo – Gdańsk Główny – Władysławowo
• Kuter relacji Władysławowo – Gdańsk Główny.

Podziel się ze znajomymi:
Komentarze:
Zobacz też
Najnowsze wiadomości
Polecane wiadomości
Praca
Komentarze
Fotorelacje
Bądź na bieżąco:
© 2016 ZDG TOR Sp. z o.o. | Powered by PresstoCMSKontakt
Pełna wersja strony