Partnerzy serwisu:

Kołobrzeg Stadion zmienił się w Stadion Kołobrzeg. Błędnie

Witold Urbanowicz 21.01.2019 77

Kołobrzeg Stadion zmienił się w Stadion Kołobrzeg. Błędnie
fot. czytelnik
Na przystanku kolejowym Kołobrzeg Stadion, jak poinformował nas czytelnik, zaczęły pojawiać się nowe niebieskie tablice. Zmieniono na nich nazwę przystanku na Stadion Kołobrzeg. Teraz, jak się okazuje, oznaczenia będą musiały zostać zmienione po raz kolejny.
Przystanek Kołobrzeg Stadion znajduje się na linii nr 402 Koszalin – Goleniów. Mieści się między stacją Kołobrzeg i przystankiem Stary Borek. Przystanek – pod dawną nazwą Kołobrzeg Kostrzewno – został uruchomiony tymczasowo w 2013 r. w związku z modernizacją mostu na Parsęcie. Następnie zapadła decyzja o uruchomieniu przystanku na stałe – przystanek, już pod nazwą Kołobrzeg Stadion, został uruchomiony w połowie czerwca 2014 r.

Na przystanku ustawione były białe tablice z nazwą stacji. Niedawno jednak PKP PLK podjęły działania na rzecz ujednolicenia oznaczeń. Czytelnik przesłał nam zdjęcie z ustawianymi nowymi niebieskimi tablicami, na których jednak pojawiła się nowa nazwa – zamiast Kołobrzeg Stadion widnieje Stadion Kołobrzeg.

Nowe tablice rodzą pytania o właściwą nazwę przystanku. – Nazwa przystanku Kołobrzeg Stadion nie ulegnie zmianie. Wykonawca tablic popełnił błąd, zmieniając nazwę przystanku na „Stadion Kołobrzeg”. Tablice zostaną poprawione na koszt wykonawcy – informuje Zbigniew Wolny z biura prasowego PKP PLK.


Podziel się ze znajomymi:
Komentarze:
Zobacz też
Najnowsze wiadomości
Polecane wiadomości
Praca
Komentarze
Fotorelacje
Bądź na bieżąco:
© 2016 ZDG TOR Sp. z o.o. | Powered by PresstoCMSKontakt
Pełna wersja strony