Partnerzy serwisu:

Kolejowy Ośrodek Wypoczynkowy w podpłockim Łącku po remoncie

inf. pras. 23.07.2016 765

Kolejowy Ośrodek Wypoczynkowy w podpłockim Łącku po remoncie
fot. Fundacja Grupy PKP
Dzięki ludziom dobrej woli, którzy przyszli z pomocą niepełnosprawnym dzieciom z najuboższych rodzin kolejarskich, w tym roku odbędą się wakacyjne turnusy rehabilitacyjne wspierane przez Fundację Grupy PKP.
Akcja zapoczątkowana przez księdza Ryszarda Marciniaka, zakończyła się sukcesem. Fundacja Grupy PKP dziękuje za wsparcie Fundacji Energa, spółkom: Xcity Investment Sp. z o.o., PKP Intercity SA, PKP Cargo SA, PKP SKM w Trójmieście Sp. z o.o., PKP Informatyka Sp. z o.o., PKP LHS Sp. z o.o., Natura Tour Sp. z o.o., SKPL Cargo, Przedsiębiorstwu Inżynierii Budowlanej Kopacki i Panu Robertowi Kubackiemu.
– Szczególne podziękowania należą się firmie Gawmar Sp. z o.o. z województwa śląskiego, która złożyła najtańszą ofertę na naprawę dachu stołówki/świetlicy. Remont przeprowadzono fachowo
i zakończono przed terminem. W ramach zaangażowania społecznego, poza zakresem zakontraktowanych robót, pracownicy firmy osuszyli kuchnię, odgrzybili i pomalowali ściany stołówki, naprawili legary i poszycia przeciekających dachów oraz wymienili zgniłe deski podłogowe – pisze Fundacja Grupy PKP.

W czasie wakacji w ośrodku odbywają się cztery turnusy, w każdym z nich uczestniczy około stu dzieci z Domów Pomocy Społecznej, które większość swojego życia spędzają w zamkniętej przestrzeni. Są to dzieci porzucone, zdane na naszą łaskę. Dlatego Państwa zaangażowanie w niesienie im pomocy jest szczególnie cenne.

Naprawiony dach świetlicy jest tylko wierzchołkiem góry lodowej. Drugim poważnym problemem, z którym musimy się zmierzyć, jest wymiana sanitariatów. Są one w stanie tragicznym. Tylko wspólnie możemy pomóc potrzebującym. Dlatego zachęcamy Państwa do wsparcia działań Fundacji Grupy PKP.
PARTNERZY DZIAŁUPodziel się ze znajomymi:
Komentarze:
Zobacz też
Najnowsze wiadomości
Polecane wiadomości
Praca
Komentarze
Fotorelacje
Bądź na bieżąco:
© 2016 ZDG TOR Sp. z o.o. | Powered by PresstoCMSKontakt
Pełna wersja strony