Partnerzy serwisu:

Kolejowe Zakłady Łączności ponownie na InnoTrans Berlin

inf. prasowa 14.09.2018 1,2k

arrow
arrow
Kolejowe Zakłady Łączności ponownie na InnoTrans Berlin
165 lat firmy podczas Trako 2017 fot. KZŁ Bydgoszcz
Kolejowe Zakłady Łączności ponownie na InnoTrans Berlin
Kolejowe Zakłady Łączności ponownie na InnoTrans Berlin
Kolejowe Zakłady Łączności ponownie na InnoTrans Berlin
KZŁ Bydgoszcz po sukcesie wystawy sprzed dwóch lat ponownie prezentować będzie swoje rozwiązania podczas największych targów kolejowych w Berlinie. Licząca sobie ponad 166 lat firma, która niegdyś utrzymywała łączność na Pruskiej Kolei Wschodniej Berlin - Królewiec obecnie w całkowicie innych warunkach prezentować będzie swoje innowacyjne produkty związane z obsługą i utrzymaniem szlaków kolejowych.
Przypomnijmy, że to właśnie w KZŁ Bydgoszcz narodziła się idea bezpiecznego systemu łączności kolejowej znanej dziś pod skrótem SLK. Aktualnie firma wprowadza już kolejną generację tego systemu słynącego ze swej bezawaryjności, skuteczności ale i ergonomii użytkowania.

Ale dzisiejsze KZŁ to również najnowocześniejsze systemy dynamicznej informacji pasażerskiej (SDIP), w które Spółka wyposaża modernizowane obecnie dworce, stacje i przystanki kolejowe. Na zdecydowanej większości polskich dworców znajdziemy bowiem tablice informacji pasażerskiej ze znaczkiem KZŁ.

Na stoisku Grupy PKP w hali 16, KZŁ będzie prezentować także rozwiązania systemu sprzedaży i poboru opłat, w tym mające niedawno premierę polskie stacje ładowania pojazdów elektrycznych ecoMOTO. Produkt ten już zasłużył sobie na zainteresowanie mediów i klientów i w planach jest aby także takie rozwiązania w myśl polityki elektromobilności instalować przy dworcach kolejowych. Idea ta rozwijana jest wspólnie z PKP SA, przy współudziale PKP Informatyka, do której KZŁ Bydgoszcz należą od 2013r i tworząc synergię rozwijają produkty systemowe.

W hali 16 zwiedzając stoisko Grupy PKP będzie się można również natknąć na biletomat, infomat i zegar stacyjny, który uzupełniony przez najnowszą tablicę peronową opartą na specjalnym monitorze przemysłowym odda nam klimat nowoczesnego dworca kolejowego.
PARTNERZY DZIAŁUPodziel się ze znajomymi:
Komentarze:
Zobacz też
Najnowsze wiadomości
Polecane wiadomości
Praca
Komentarze
Fotorelacje
Bądź na bieżąco:
© 2016 ZDG TOR Sp. z o.o. | Powered by PresstoCMSKontakt
Pełna wersja strony