Partnerzy serwisu:

Kolejny sądny dzień na kolei w Warszawie

Jakub Madrjas 14.03.2023 4,6k

Kolejny sądny dzień na kolei w Warszawie
fot. SKM Warszawa
Fatalnie przebiega wdrożenie korekty rozkładu jazdy w Warszawie. Dziś znów opóźnienia notuje wiele pociągów. Źle funkcjonuje również informacja pasażerska.
Wczoraj (13 marca) informowaliśmy o wielkich opóźnieniach, które przez cały dzień występowały na warszawskiej linii obwodowej, a wtórnie również na pozostałych trasach.

Dziś sytuacja powtórzyła się. Pasażerowie informują o nawet godzinnych opóźnieniach pociągów jadących do Warszawy Zachodniej, co potwierdzają informacje na Portalu Pasażera PKP PLK. Część pociągów lotniskowych Kolei Mazowieckich została całkowicie odwołana.

Na razie nie mamy informacji od zarządcy o przyczynach utrudnień. Informuje o nich jedynie SKM Warszawa. - Niektóre pociągi mogą być opóźnione, odwołane, kursujące w skróconej relacji. Opóźnienia pociągów mogą ulegać zmianie. W związku z narastającymi utrudnieniami w rejonie stacji Warszawa Zachodnia oraz ich pochodnymi – w obrębie całego Warszawskiego Węzła Kolejowego – od godz. 07:40 do odwołania wprowadza się wzajemne honorowanie biletów KM-ZTM we wszystkich pojazdach WTP w 1 i 2 Strefie Biletowe - podał przewoźnik.

Co gorsza, w dalszym ciągu fatalnie działa informacja pasażerska. Liczne doniesienia pasażerów przede wszystkim ze stacji Warszawa Gdańska pokazują zupełny rozkład informacji o odjazdach.

Podziel się ze znajomymi:
Komentarze:
Rozkład jazdy
Zobacz też
Najnowsze wiadomości
Polecane wiadomości
Praca
Komentarze
Fotorelacje
Bądź na bieżąco:
© 2016 ZDG TOR Sp. z o.o. | Powered by PresstoCMSKontakt
Pełna wersja strony