Partnerzy serwisu:

Kolejne zmodernizowane Edyty w PKP IC. Pojadą między Krakowem a Wrocławiem

Michał Szymajda 23.05.2022 8,9k

Kolejne zmodernizowane Edyty w PKP IC. Pojadą między Krakowem a Wrocławiem
ED74 w halach ZNTK Mińsk MazowieckiFot. ms, rynek-kolejowy
Zespoły trakcyjne ED74, nazywane w kolejowym slangu „Edytami” po kilku miesiącach przerwy ponownie będą wozić pasażerów. PKP Intercity odbiera też od producenta kolejne tego typu pojazdy.
PKP Intercity otrzymuje z ZNTK Mińsk Mazowiecki kolejne zmodernizowane zespoły trakcyjne ED74. Po okresie jazd nadzorowanych, które trwały od połowy grudnia do połowy stycznia 2022, ponownie zobaczymy pojazdy na torach.

– Od 12 czerwca do 3 września pociąg IC Boznańska relacji Kraków – Wrocław – Kraków będzie kursował w zestawieniu dwóch pojazdów ED74 – poinformowało nas biuro prasowe PKP Intercity. Jak przebiega proces odbioru kolejnych pojazdów po naprawie i kompleksowej przebudowie?

– Obecnie przewoźnik otrzymał od wykonawcy 4 pojazdy ED74. W czerwcu, lipcu i sierpniu zakładane jest oddanie kolejnych pojazdów przez wykonawcę - odpowiednio po jednej zmodernizowanej jednostce w miesiącu – powiedziała Agnieszka Serbeńska z biura prasowego spółki.

Jak podróżuje się zmodernizowaną Edytą, na jakie udogodnienia mogą liczyć pasażerowie? O tym przeczytacie w tekście "ED74 po modernizacji pojechał z pasażerami. Jest bardzo cichy [zdjęcia]"
PARTNERZY DZIAŁUPodziel się ze znajomymi:
Komentarze:
Najnowsze wiadomości
Polecane wiadomości
Praca
Komentarze
Fotorelacje
Bądź na bieżąco:
© 2016 ZDG TOR Sp. z o.o. | Powered by PresstoCMSKontakt
Pełna wersja strony