Partnerzy serwisu:

Kolejne dworcowe warsztaty kreatywne we Włocławku i na Dolnym Śląsku

Martyn Janduła 11.05.2017 203

Kolejne dworcowe warsztaty kreatywne we Włocławku i na Dolnym Śląsku
Stacja kolejowa w miejscowości Boguszów-Gorcefot. Paweł 'pbm' Szubert, lic. CC BY-SA 3.0 Wikimedia commons
W poniedziałek, 15 maja w Urzędzie Miasta odbędą się warsztaty kreatywne dotyczące planowanej inwestycji dworcowej we Włocławku, Bolesławcu, Wałbrzychu i Boguszowie-Gorcach. Na spotkanie PKP SA zapraszani są wszyscy zainteresowani przyszłością dworców – pasażerowie, lokalne społeczności, przedstawiciele władz samorządowych i organizacji pozarządowych, przedsiębiorcy oraz społecznicy.
Warsztaty kreatywne to pierwszy etap konsultacji społecznych, realizowany jeszcze przed przystąpieniem do prac projektowych. Podczas spotkania określone zostają jedynie ramy funkcjonalno-użytkowe inwestycji, a warsztaty prowadzone są w taki sposób, aby uczestnicy mogli swobodnie przedstawić swoje oczekiwania i uwagi.

Najbliższe warsztaty odbędą się aż w czterech miastach. 15 maja 2017 r. o godz. 17:00 odbędą się one we Włocławku w Urzędzie Miasta przy ul. Zielony Rynek 11/13 (sala nr. 4 – parter). Dotyczące dworca w Bolesławcu, 17 maja 2017 r. (środa) o godz. 17:00, w Urzędzie Miasta Bolesławiec (Ratusz), Rynek 41 (sala Rajców), dworca Wałbrzych Główny, 18 maja 2017 r. (czwartek) o godz. 17:00, w Publicznej Szkole Podstawowej nr 5 im. Aliny i Czesława Centkiewiczów przy ul. Poznańskiej 8, w Wałbrzychu zaś dworca Boguszów-Gorce, 18 maja 2017 r. (czwartek) o godz. 17:00 w Centrum Kulturalno-Kongresowym „Witold” (sala kongresowa), ul. Romualda Traugutta 12 G w miejscowości Boguszów-Gorce.

Spotkania mają charakter otwarty i będą prowadzone w formie warsztatów kreatywnych wzorowanych na warsztatach urbanistycznych i facylitacyjnych. Chęć udziału należy zgłaszać na adres warsztaty@pkp.pl, w temacie wpisując: warsztaty i nazwę dworca. W treści maila należy podać imię i nazwisko oraz aktualny adres mailowy (konieczny do dalszej komunikacji).

Z przyczyn organizacyjnych liczba miejsc jest ograniczona. O możliwości uczestnictwa decyduje kolejność zgłoszeń. Wszyscy, którzy prześlą poprawnie zgłoszenie, otrzymają potwierdzenie mailowe. Pozostałe osoby, które z przyczyn organizacyjnych nie będą mogły wziąć udziału w warsztatach, zostaną o tym fakcie poinformowane.
PARTNERZY DZIAŁUPodziel się ze znajomymi:
Komentarze:
Zobacz też
Najnowsze wiadomości
Polecane wiadomości
Praca
Komentarze
Fotorelacje
Bądź na bieżąco:
© 2016 ZDG TOR Sp. z o.o. | Powered by PresstoCMSKontakt
Pełna wersja strony