Partnerzy serwisu:

Kolejne utrudnienia na linii Warszawa – Radom

lk, Rynek Kolejowy 09.06.2016 267

Kolejne utrudnienia na linii Warszawa – Radom
fot. Lichen99 CC BY-SA 3.0 pl
Koleje Mazowieckie ograniczają z powodu remontów liczbę pociągów na linii nr 8 Warszawa – Radom. Na czas utrudnień bilety KM będą honorowane w wybranych liniach ZTM. 
Koleje Mazowieckie informują, że ze względu na prace modernizacyjne i prowadzenie ruchu pociągów po jednym torze na odcinku Warszawa Okęcie – Piaseczno – Czachówek Południowy, od 11 czerwca do 3 września 2016 r. zostanie zmieniony rozkład jazdy pociągów Kolei Mazowieckich na linii nr 8 (Warszawa – Radom). Ze względu na prowadzone prace liczba pociągów będzie znacząco zmniejszona.

W tym czasie na linii metra M1, liniach SKM S2 i S3 oraz we wskazanych przez ZTM autobusach honorowane będą bilety Kolei Mazowieckich. Spółka informuje o możliwościach przejazdu z Warszawy w kierunku Piaseczna środkami komunikacji miejskiej. Dokładne informacje można znaleźć na stronie Kolei Mazowieckich.

Inwestycja PLK na odcinku Warszawa Okęcie – Czachówek kosztować będzie 460 mln zł. Od 13 marca trwa modernizacja stacji Piaseczno. Trwają także prace na przystankach Warszawa Okęcie, Warszawa Jeziorki, Warszawa Dawidy i Czachówek Górny, gdzie budowane są nowe wygodniejsze perony. Modernizacja obejmuje infrastrukturę torową, sieć trakcyjną i urządzenia sterowania ruchem kolejowym. Docelowo prędkość maksymalna na tym odcinku wyniesie 160 km/h. Więcej o modernizacji "ósemki" piszemy na Rynku Kolejowym TUTAJ.
PARTNERZY DZIAŁU



Podziel się ze znajomymi:
Komentarze:
Zobacz też
Najnowsze wiadomości
Polecane wiadomości
Praca
Komentarze
Fotorelacje
Bądź na bieżąco:
© 2016 ZDG TOR Sp. z o.o. | Powered by PresstoCMSKontakt
Pełna wersja strony