Partnerzy serwisu:

Kolejne Darty już w barwach PKP Intercity

Michał Szymajda 15.02.2016 248

Kolejne Darty już w barwach PKP Intercity
Kolejne Darty połączą Białystok z WarszawąFot. Jakub Zajkowski / Kolejowe Podlasie.
PKP Intercity włącza do codziennego ruchu kolejne nowe pociągi. Od soboty 20 lutego nowoczesne jednostki PesaDART rozpoczną kursowanie w ramach kolejnych połączeń na trasie Wrocław – Białystok – Wrocław.
– Pasażerowie połączeń Słowacki (rel. Wrocław – Białystok) i Orzeszkowa (rel. Białystok – Wrocław) zamiast w wysłużonych wagonach podróżować będą nowoczesnymi składami wyposażonymi w klimatyzację, ergonomiczne fotele, gniazdka, udogodnienia dla osób niepełnosprawnych, osób podróżujących z dziećmi czy rowerem – informuje PKP Intercity. Z Białegostoku IC Orzeszkowa wyjeżdża o 5:15, by do Wrocławia dojechać o 13:35. IC Słowacki wyjedzie z Wrocławia o 10:30, do Białegostoku dotrze na 18:34.

Na pokładach pociągów przewoźnik zaoferuje także dostęp do Wi-Fi. Poza Wrocławiem i Białymstokiem pociągi zatrzymywać się będą m.in. na stacjach w Warszawie, Łodzi, Sieradzu, Kaliszu czy Ostrowie Wielkopolskim. Od 20 lutego w ruchu znajdować się będzie 12 pociągów PesaDART, obsługujących w sumie 16 połączeń kategorii InterCity (IC). W ubiegłym tygodniu PKP Intercity przyjęło na stan 18 Darta. Aby zakończyć kontrakt przewoźnik musi odebrać 20 ezt (więcej na ten temat przeczytasz TUTAJ).

Podziel się ze znajomymi:
Komentarze:
Pesa
Zobacz też
Najnowsze wiadomości
Polecane wiadomości
Praca
Komentarze
Fotorelacje
Bądź na bieżąco:
© 2016 ZDG TOR Sp. z o.o. | Powered by PresstoCMSKontakt
Pełna wersja strony