Partnerzy serwisu:

Koleje Wielkopolskie zbadały zadowolenie z przejazdów zmodernizowanymi EN57

Michał Szymajda 13.11.2017 5,7k

Koleje Wielkopolskie zbadały zadowolenie z przejazdów zmodernizowanymi EN57
Jeden ze wcześniej zmodernizowanych EN57 w KWFot. ms, Rynek-Kolejowy.pl
Pięć EN57 należących do województwa wielkopolskiego zostało zmodernizowanych przez potentata w dziedzinie napraw tych pojazdów – ZNTK Mińsk Mazowiecki. Koleje Wielkopolskie, które dysponują pojazdami, zapytały pasażerów o zadowolenie z podróży. Wyniki badań są ciekawe.
O doświadczenia z podróży ankieterzy zapytali w końcu października tego roku. Pasażerowie dobrze ocenili podróż pociągami, choć zauważają mankamenty pociągów, które po zrealizowanych naprawach nie ulegają specjalnej zmianie. Przykład? Tylko 19% jako bardzo dobre oceniło "spokojność biegu pociągu" i tylko 46% "dobrze", podczas gdy "przeciętnie", "źle" lub "bardzo źle" jechało się aż 36% pasażerów.Podobnie pasażerowie ocenili wygłuszenie pojazdu. Tylko 22% bardzo spodobała się cisza w EN57AL, 53% powiedziało, że jest "dobrze”. 26% pasażerów oceniło, że w pojeździe jest pod tym względem „przeciętnie”, „źle” lub „bardzo źle”. Podobało się natomiast bardzo dobre ogrzewanie i klimatyzacja.Zmodernizowane właśnie pięć sztuk EN57 były prawdopodobnie ostatnimi sztukami, na których prace przeprowadzono z pieniędzy marszałka. Wkrótce rozpoczną się bowiem dostawy całkowicie nowych dziesięciu Elfów 2 z Pesy. Elektryczne jednostki zaczną docierać do Wielkopolski w 2018 roku, pojadą w barwach Kolei Wielkopolskich.

Warto przypomnieć, że od 10 grudnia w Wielkopolsce, poza sytuacjami awaryjnymi, nie będą już wyjeżdżać na trasy niezmodernizowane EN57. Więcej na ten temat można przeczytać tutaj.
PARTNERZY DZIAŁUPodziel się ze znajomymi:
Komentarze:
Zobacz też
Najnowsze wiadomości
Polecane wiadomości
Praca
Komentarze
Fotorelacje
Bądź na bieżąco:
© 2016 ZDG TOR Sp. z o.o. | Powered by PresstoCMSKontakt
Pełna wersja strony