Partnerzy serwisu:

Koleje Wielkopolskie mają magazyn pokładowy

inf. pras 29.06.2021 3,2k

arrow
arrow
Koleje Wielkopolskie mają magazyn pokładowy
fot. KW
Koleje Wielkopolskie mają magazyn pokładowy
Koleje Wielkopolskie mają magazyn pokładowy
Wielkopolski przewoźnik po raz pierwszy wyemitował swój magazyn pokładowy – „Kolej na Wielkopolskie. Magazyn Pokładowy Kolei Wielkopolskich”.
Jak informuje przewoźnik, magazyn powstał z myślą o podróżnych, którzy na pokładach nowoczesnego taboru Kolei Wielkopolskich codziennie pokonują swoją trasę do szkoły, pracy, na uczelnię i na wakacje. Te ostatnie przypadają na pierwsze wydanie nowego czasopisma – dlatego na jego łamach znajdziecie Państwo ciekawe propozycje letnich podróży po Wielkopolsce.

Każdy znajdzie tutaj coś dla siebie: miłośnicy kolei, muzyki, rowerów, historii i wypoczynku. W magazynie staramy się także pokazać funkcjonowanie Kolei Wielkopolskich „od środka”, w pierwszym numerze poruszony został m. in temat budowania rozkładu jazdy. Ponadto w czerwcu Koleje Wielkopolskie obchodzą swoje 10-lecie, które jest tematem przewodnim magazynu pokładowego – informuje przewoźnik.

Pasażer może przeczytać o historii powstania spółki i jej sukcesach po 10. latach działania. Do tego blogerka Sandra Siebert zdradza, jakie pyszności można przygotować w kuchni latem. Znajdziemy w nim również pomysły na wycieczki rowerowe po Wielkopolsce – KW pokazują, w jaki sposób można połączyć podróż pociągiem oraz rowerem Można też wziąć udział w konkursie plastycznym, który został ogłoszony z okazji okrągłych urodzin Kolei Wielkopolskich. Magazyn jest dostępny w formie wygodnego e-wydania na stronie www.koleje-wielkopolskie.com.pl

Podziel się ze znajomymi:
Komentarze:
Zobacz też
Najnowsze wiadomości
Polecane wiadomości
Praca
Komentarze
Fotorelacje
Bądź na bieżąco:
© 2016 ZDG TOR Sp. z o.o. | Powered by PresstoCMSKontakt
Pełna wersja strony