Partnerzy serwisu:

Koleje Ukraińskie uruchomiły podczas wojny własną aplikację mobilną!

Michał Szymajda 11.08.2022 983

Koleje Ukraińskie uruchomiły podczas wojny własną aplikację mobilną!
Koleje Ukraińskie, we współpracy z Mastercard, nie zważając na trwającą wojnę, uruchomiły własną aplikację mobilną do sprzedaży biletów i informacji pasażerskiej. To znakomita forma reklamy dla Mastercard, ale też dowód niezłomności ukraińskich kolejarzy.
Jak poinformowała Ukrzaliznycia, testowanie nowej aplikacji miało miejsce w lipcu, a w sierpniu jest już ona dostępna dla wszystkich użytkowników w AppStore i Google Play Market.

Ceny biletów kupionych poprzez aplikację mają być bardzo korzystne dla pasażerów, ponieważ przy zakupie nie będą doliczane żadne prowizje czy opłaty manipulacyjne. Pasażerowie będą mogli płacić za bilety bezpośrednio w aplikacji mobilnej kartą, a także przy pomocy Apple Pay, Google Pay. To nie jedyna usługa dostępna poprzez aplikację.

- Uruchomienie własnej aplikacji Ukrzaliznytsia pomoże nam pozostać w kontakcie z pasażerami i informować o zmianach w rozkładzie jazdy, nowych trasach i usługach tak szybko i skutecznie, jak to możliwe. Dla pasażera istotniejszy będzie argument dotyczących najniższych cen biletów i łatwość wyszukiwania pociągów. Przed uruchomieniem aplikacji pracowało przy niej 1000 testerom, którzy pomogli uczynić ją jeszcze bardziej przyjazną dla użytkownika. Aplikacja będzie rozwijana - powiedział Ołeksandr Kamyszyn, prezes Kolei Ukraińskich. Kamyszyn przypomniał też o 24 godzinnym telefonicznym wsparciu pasażerów UZ i chat-boxie, który operator uruchomił w ubiegłym roku, stając w czołówce europejskich operatorów, u których działa takie rozwiązanie.

- Rola Kolei Ukraińskich w gospodarce kraju i życiu każdego Ukraińca jest nieoceniona. Nie chodzi tylko o infrastrukturę, ale także o społeczne znaczenie transportu kolejowego, który na co dzień pomaga ukraińskiemu biznesowi i gospodarce. Partnerstwo z Ukrzaliznycią jest dla nas szczególnie ważne, jesteśmy wdzięczni za możliwość uczestniczenia w tworzeniu tej aplikacji - powiedziała Inga Andriejewa, dyrektor generalny Mastercard na Ukrainie iw Mołdawii.

Kolejnym planem Ukrzaliznyci jest dodanie do portalu i aplikacji m.in. możliwości wykupu miejsca do przewozu auta, stworzenie wirtualnego biura rzeczy znalezionych, czy możliwości zarezerwowania miejsca w VIPowskiej poczekalni.


Podziel się ze znajomymi:
Komentarze:
Wojna Rosja - Ukraina
Zobacz też
Najnowsze wiadomości
Polecane wiadomości
Praca
Komentarze
Fotorelacje
Bądź na bieżąco:
© 2016 ZDG TOR Sp. z o.o. | Powered by PresstoCMSKontakt
Pełna wersja strony