Partnerzy serwisu:

Koleje Ukraińskie będą miały pierwszy automat biletowy

Michał Szymajda 20.05.2017 213

Koleje Ukraińskie będą miały pierwszy automat biletowy
Stacja kolejowa Kijów PasażerskiFot. Artemka, CC BY-SA 4.0
Proces modernizacji Ukraińskich Kolei to nie tylko modernizacje taboru i nowe międzynarodowe połączenia. To także poszukiwanie nowych kanałów dystrybucji biletów. Trudno w to uwierzyć, ale dopiero teraz Ukraińskie Koleje stawiają swój pierwszy automat biletowy.
– Pierwszy automat biletowy Ukrzaliznyci stanie na głównym dworcu w Kijowie w końcu maja – poinformował właśnie Wojciech Balczun, prezes przewoźnika. – Będziemy rozwijać nowe kanały sprzedaży, chcemy stawiać na nowoczesność i popularyzować możliwość zakupu biletów przez internet czy właśnie w automatach. Wkrótce urządzenia pojawią się także na innych dworcach na Ukrainie – powiedział Balczun.

Prezes przypomniał także, że bardzo popularny i przyjazny pasażerom system zakupu biletów booking.uz.gov.ua (m.in. system pokazuje dostępność biletów w formie graficznej) jest już od lutego 2017 roku dostępny jako aplikacja na smartfony z systemem Android. Wkrótce powstanie także wersja na system iOS. Od lutego aplikację pobrano 122 tysiące razy, co świadczy o jej bardzo dużej popularności.

Wojciech Balczun informację tę podał w Charkowie, podczas prezentacji założeń 5-letniej strategii rozwoju przedsiębiorstwa. Prezentacje odbywają się w kilku dużych miastach, są połączone z prezentacją nowych dyrektorów oddziałów regionalnych UZ, wybranych w wyniku otwartych konkursów.

Z Wojciechem Balczunem o roku jego pracy w UZ rozmawialiśmy w kwietniu. Rozmowę można przeczytać tutaj.
PARTNERZY DZIAŁUPodziel się ze znajomymi:
Komentarze:
Zobacz też
Najnowsze wiadomości
Polecane wiadomości
Praca
Komentarze
Fotorelacje
Bądź na bieżąco:
© 2016 ZDG TOR Sp. z o.o. | Powered by PresstoCMSKontakt
Pełna wersja strony