Partnerzy serwisu:

Koleje Śląskie zapraszają na Dzień Kariery. Odbędzie się 21 lipca

inf. prasowa 19.07.2018 0

Koleje Śląskie zapraszają na Dzień Kariery. Odbędzie się 21 lipca
Fot. ms, Rynek-Kolejowy.pl
W sobotę 21 lipca Koleje Śląskie zapraszają wszystkie osoby zainteresowane pracą na kolei na dzień otwarty w siedzibie spółki. Szczególnie zachęcają do odwiedzin kandydatów na stanowiska maszynisty elektrycznych pojazdów trakcyjnych, elektromontera i elektrotechnika oraz sprzątacza taboru kolejowego.
W ramach wydarzenia będzie można m.in. spotkać się z maszynistami pracującymi w spółce oraz przyjrzeć się niektórym pojazdom z naszego parku taborowego. Do dyspozycji kandydatów będą również pracownicy Działu Kadr, z którymi będzie można porozmawiać o warunkach zatrudnienia, a także od razu zostawić swoje CV.

Wśród atrakcji przewidzianych na ten dzień znajduje się również możliwość zwiedzenia siedziby spółki, w tym m.in. hali napraw. Nasi przedstawiciele będą oprowadzać po bazie zainteresowanych gości o godzinach 10:30, 11:30, 12:30, 13:30, 14:30 i 15:30. Nie zabraknie również poczęstunku dla uczestników spotkania.

– Zachęcamy wszystkich zainteresowanych do odwiedzenia naszej siedziby przy ulicy Raciborskiej 58 w Katowicach 21 lipca w godzinach 10:00–16:00 i sprawdzenia „od kuchni”, jak pracuje się w Kolejach Śląskich – zachęca rzecznik prasowy spółki, Magdalena Iwańska.


Podziel się ze znajomymi:
Komentarze:
Zobacz też
Najnowsze wiadomości
Polecane wiadomości
Praca
Komentarze
Fotorelacje
Bądź na bieżąco:
© 2016 ZDG TOR Sp. z o.o. | Powered by PresstoCMSKontakt
Pełna wersja strony