Partnerzy serwisu:

Koleje Śląskie zachęcają do podróży do Czech na majówkę

lk, Rynek Kolejowy 26.04.2016 204

Koleje Śląskie zachęcają do podróży do Czech na majówkę
fot. Therud CC BY-SA 3.0
Koleje Śląskie jako kierunek majowych wycieczek szczególnie polecają w tym roku Czechy. Dzięki współpracy z Kolejami Czeskimi, KŚ mają do zaoferowania kilka ciekawych opcji podróżowania do Czech. 
W perspektywie majowego weekendu szczególnie atrakcyjny wydaje się być bilet Silesia Weekend. Uprawnia on do podróży na wskazanym odcinku w województwie śląskim oraz po całym kraju morawsko-śląskim, a z okazji majówki jego termin obowiązywania będzie dłuższy.

Podróże z biletem Silesia Weekend można zacząć już od godziny 18:00 w piątek (29.04), a skończyć dopiero w środę o godz. 6:00 (4.05). Podobnie będzie w przypadku Bożego Ciała – bilet będzie obowiązywać od dnia poprzedzającego wolne (25.05 od godz. 18:00) aż do pierwszego dnia pracującego (30.05 do godz. 6:00). Wydłużone zostały również terminy dla biletów wydawanych w taryfie Śląskie dla Rodziny – karta Dużej Rodziny. Będą one ważne od 29 kwietnia (godz. 14:00) do 3 maja (godz. 24:00) oraz od 25 maja (godz. 14:00) do 29 maja (godz. 24:00).

Bilet Silesia Weekend uprawnia do podróżowania pociągami KŚ i wszystkimi pociągami 2. klasy Kolei Czeskich (České dráhy) na terenie całego kraju morawsko-śląskiego (przy czym stacją docelową lub początkową muszą być Chałupki lub Cieszyn). Jest to zatem ciekawy sposób, by pozwiedzać kilka różnych atrakcji turystycznych na terenie Czech. 

Podziel się ze znajomymi:
Komentarze:
Zobacz też
Najnowsze wiadomości
Polecane wiadomości
Praca
Komentarze
Fotorelacje
Bądź na bieżąco:
© 2016 ZDG TOR Sp. z o.o. | Powered by PresstoCMSKontakt
Pełna wersja strony