Partnerzy serwisu:

Koleje Śląskie z promocją na bilety kupione online

inf. pra 13.09.2022 1,2k

Koleje Śląskie z promocją na bilety kupione online
fot. KŚ
Jest promocja Kolei Śląskich – kupujący bilety mogą liczyć na 5-proc. obniżkę – zarówno cen biletów jednorazowych, jak i okresowych. Warto się pospieszyć – przewoźnik sprzeda łącznie 5000 tańszych biletów.
Koleje Śląskie podkreślają, że chcą w ten sposób zachęcić pasażerów do jak najczęstszego kupowania biletów online, które stanowią "bardziej komfortowy, ekologiczny i ekonomiczny zamiennik biletu tradycyjnego". Podróżny otrzymuje elektroniczny bilet na swój adres e-mail.

Promocja została przygotowana z portalem e-podróżnik.pl firmy Teroplan. Aby z niej skorzystać, pasażer, w trakcie kupowania biletu, w “kroku” podsumowanie musi wprowadzić kod rabatowy: SLASKI-E-PODROZNIK.

Obniżka jest dostępna dla wszystkich osób, które chcą podróżować Kolejami Śląskimi i zdecydują się na rezerwację online na stronie głównej www.kolejeslaskie.pl. Kod rabatowy jest ważny do końca września 2022 r. lub do wyczerpania promocyjnej puli biletów – łącznie jest ich tylko 5 000.

Jak przypomina spółka, zakupy realizowane bezpośrednio na stronie kolejeslaskie.pl umożliwiają planowanie podróży nie tylko na terenie obsługiwanym przez Koleje Śląskie. – Nasz system umożliwia wyszukanie połączeń z dowolną liczbą przesiadek i zakup w jednej transakcji połączenia kolejowo-autobusowego. W ten sposób, wsiadając do pociągu na Śląsku, można dotrzeć w góry, na Mazury czy w dowolne miejsce w Polsce – zapewnia Tomasz Hajnos, wiceprezes zarządu Teroplan S.A., właściciela systemu do planowania podróży e-podróżnik.pl, cytowany w komunikacie.

– Chcemy, by nasi podróżni jak najczęściej korzystali z biletów elektronicznych. To doskonała metoda szybkiej rezerwacji i bezpiecznego zakupu biletu – mówi Patrycja Tomaszczyk, rzeczniczka Kolei Śląskich. – A wrześniowa promocja w systemie e-podróżnik to doskonała okazja, by poznać wszystkie zalety biletu mobilnego i… zacząć z niego korzystać regularnie – dodaje.

Podziel się ze znajomymi:
Komentarze:
Zobacz też
Najnowsze wiadomości
Polecane wiadomości
Praca
Komentarze
Fotorelacje
Bądź na bieżąco:
© 2016 ZDG TOR Sp. z o.o. | Powered by PresstoCMSKontakt
Pełna wersja strony