Partnerzy serwisu:

Koleje Śląskie wprowadzają bilet na wiele przejazdów

inf. pras. 01.06.2016 545

Koleje Śląskie wprowadzają bilet na wiele przejazdów
fot. SQ9NIT CC BY-SA 3.0
Koleje Śląskie wprowadzają promocję „Bilet bez ogonka", która umożliwia jednorazowy zakup biletu nawet na 10 przejazdów na danej trasie. 
Nowa oferta przewoźnika adresowana jest do podróżnych, którzy pociągami podróżują dość często, ale nie tyle, aby atrakcyjny był dla nich zakup biletu okresowego. Zakup tylko jednego „Biletu bez ogonka” umożliwia bowiem 10 przejazdów na wybranej trasie. Dzięki temu pasażerowie nie muszą za każdym razem stać w kolejce do kasy po bilet jednorazowy lub kupować bilet u konduktora w pociągu, co czasem wiąże się z dodatkową opłatą.

– Podczas zakupu kasjer wpisze na bilecie wskazaną przez podróżnego datę rozpoczęcia terminu ważności. Przed rozpoczęciem każdego przejazdu podróżny sam wpisuje datę i godzinę przejazdu w okienkach na to przeznaczonych. Swoimi przejazdami można też podzielić się z innymi podróżnymi. Wystarczy wypełnić tyle okienek, ile osób odbywa podróż na danym bilecie – mówi Michał Wawrzaszek, rzecznik prasowy Kolei Śląskich. Nazwa biletu nawiązuje do głównej korzyści związanej z jego nabyciem, czyli uniknięciem wielokrotnego stania w kolejce po zakup biletu – dodaje.

Koleje Śląskie liczą, że nowa propozycja spotka się z zainteresowaniem pasażerów, którzy np. jadą pociągiem do domu na weekend z uczelni bądź pracy, a w niedzielę lub poniedziałek wracają.

Podziel się ze znajomymi:
Komentarze:
Zobacz też
Najnowsze wiadomości
Polecane wiadomości
Praca
Komentarze
Fotorelacje
Bądź na bieżąco:
© 2016 ZDG TOR Sp. z o.o. | Powered by PresstoCMSKontakt
Pełna wersja strony