Partnerzy serwisu:

Koleje Śląskie w sobotę pojadą do Krakowa. Bezpłatny przejazd specjalny

inf. pras. 15.01.2020 169

Koleje Śląskie w sobotę pojadą do Krakowa. Bezpłatny przejazd specjalny
Fot. KŚ
Koleje Śląskie kontynuują propozycje dodatkowych atrakcji na ferie. Po zaproszeniu do zwiedzania bazy taborowej nadszedł czas na przejazd specjalny –  i to nie byle jaki, bo aż do… Krakowa.
Liczba miejsc dostępnych podczas przejazdu jest ograniczona, należy skorzystać z formularza rejestracyjnego na stronie przewoźnika. Rezerwacja rusza już dzisiaj (15.01) o godzinie 18:00. Przejazd pociągiem specjalnym jest bezpłatny, miejsca nie są numerowane.

W przejeździe może wziąć udział każdy, jednak szczególnie dedykowany jest on dzieciom i młodzieży – na młodych miłośników kolei będą też czekały dodatkowe niespodzianki na pokładzie pociągu. Atrakcją może być również sam pojazd, którym wyruszymy w podróż, będzie to bowiem Powstaniec Śląski, czyli jedyny tak wyjątkowy pociąg w parku taborowym KŚ.

Dodatkowym kolejowym „smaczkiem” sobotniej propozycji może być fakt, że to sami podróżni wybiorą, pod jaką nazwą wybierzemy się do stolicy Małopolski. Na Facebooku trwa konkurs na najciekawszą propozycję – jej autor może oczywiście liczyć na miejsce w pociągu (wraz z osobą towarzyszącą) oraz zestaw gadżetów z logo przewoźnika.

Przejazd zapewniony jest oczywiście w obie strony, a szczegółowy rozkład jazdy pociągu specjalnego można znaleźć na stronie przewoźnika.


Podziel się ze znajomymi:
Komentarze:
Zobacz też
Najnowsze wiadomości
Polecane wiadomości
Praca
Komentarze
Fotorelacje
Bądź na bieżąco:
© 2016 ZDG TOR Sp. z o.o. | Powered by PresstoCMSKontakt
Pełna wersja strony