Partnerzy serwisu:

Koleje Śląskie mogą zmienić system utrzymania taboru

Jakub Madrjas 16.02.2018 3,1k

Koleje Śląskie mogą zmienić system utrzymania taboru
Fot. Patryk Farana
Bardzo ciekawe postępowanie prowadzą Koleje Śląskie. Za pomocą dialogu technicznego przewoźnik chce się dowiedzieć, jak może usprawnić utrzymanie taboru.
Ogłoszenie o dialogu technicznym pn. „Zapewnienie utrzymania oraz opracowanie systemu utrzymania taboru kolejowego eksploatowanego przez Koleje Śląskie” pojawiło się w tym tygodniu. Termin składania wniosków o udział w procesie mija 23 lutego.

Poprosiliśmy przewoźnika o więcej informacji na ten temat. – Celem dialogu technicznego jest zorientowanie się, czy byłaby możliwość pozyskania zewnętrznego partnera, który świadczyłby dla nas usługi utrzymania taboru – koordynując cały proces przy wykorzystaniu naszej hali i współudziale naszych pracowników. Celem tego typu współpracy byłoby zoptymalizowanie systemu utrzymania taboru – wyjaśnia „Rynkowi Kolejowemu” Magdalena Iwańska, rzeczniczka spółki.

– Muszę przy tym podkreślić, że nie można na tym etapie mówić jeszcze o konkretnym zamówieniu - ogłoszenie i prowadzenie dialogu technicznego nie zobowiązuje zamawiającego do przeprowadzenia postępowania ani do udzielenia zamówienia – przypomina. Jak dodaje, trudno w tej chwili o dokładniejsze informacje na temat przyszłych zmian. – Dialog techniczny ma nam właśnie pomóc uzyskać odpowiedź na większość naszych pytań – wyjaśnia Iwańska..
PARTNERZY DZIAŁUPodziel się ze znajomymi:
Komentarze:
Zobacz też
Najnowsze wiadomości
Polecane wiadomości
Praca
Komentarze
Fotorelacje
Bądź na bieżąco:
© 2016 ZDG TOR Sp. z o.o. | Powered by PresstoCMSKontakt
Pełna wersja strony