Partnerzy serwisu:

Koleje Śląskie i Małopolskie z EN57 Feniks z PTS do końca 2021 roku

Jakub Madrjas 30.12.2020 6,1k

Koleje Śląskie i Małopolskie z EN57 Feniks z PTS do końca 2021 roku
Fot. PTS
Do końca przyszłego roku w Kolejach Śląskich będą jeździć cztery Feniksy EN57 z Polskiego Taboru Szynowego. Kolejne dwie jednostki wynajęte Kolejom Małopolskim zostały wynajęte na kolejny okres.
Jak poinformował Polski Tabor Szynowy, 28 grudnia 2020 r. przekazano do dalszej dzierżawy spółce Koleje Małopolskie dwa elektryczne zespoły trakcyjne EN57 Feniks. Należący do Agencji Rozwoju Przemysłu pool taborowy przypomina, że Feniksy znajdują się u przewoźnika od czerwca 2020 r. Obecna dzierżawa będzie trwała do końca rozkładu jazdy, a więc do połowy grudnia 2021.

To nie koniec dobrych wiadomości ze spółki PTS. Jak poinformował jej prezes Radosław Pacewicz, 29 grudnia zakończone zostały odbiory czterech Feniksów przez Koleje Śląskie. Dzierżawa potrwa do końca 2021 roku. - Trzeba powiedzieć, że dobra współpraca popłaca. Od września dla Kolei Śląskich jeździł jeden Feniks. Dobrze wykorzystaliśmy ten czas. Przewoźnik się do nich przekonał i zdecydował, że ma ochotę na więcej - skomentował Pacewicz na LinkedIn.
PARTNERZY DZIAŁUPodziel się ze znajomymi:
Komentarze:
Zobacz też
Najnowsze wiadomości
Polecane wiadomości
Praca
Komentarze
Fotorelacje
Bądź na bieżąco:
© 2016 ZDG TOR Sp. z o.o. | Powered by PresstoCMSKontakt
Pełna wersja strony