Partnerzy serwisu:

Koleje Niemieckie rozszerzają ofertę sprzedaży biletów zagranicznych

Tomasz Kościelny 07.10.2018 16

Koleje Niemieckie rozszerzają ofertę sprzedaży biletów zagranicznych
Fot.. Breifl01/CC BY-SA 4.0/Wikimedia Commons
Deutsche Bahn poprawi swoje możliwości w zakresie dystrybucji biletów na połączenia międzynarodowe i na pociągi w relacjach zagranicznych. Spółka udostępni szeroką ofertę rezerwacji za pośrednictwem swoich stron internetowych oraz specjalnych aplikacji na telefony komórkowe.
Już w tej chwili niemieccy pasażerowie mogą przez strony DB rezerwować bilety na pociągi SNCF oraz Thalys. 8 października oferta zostanie poszerzona o połączenia obsługiwane przez pociągi Eurostaru.

Usługi włoskiej Trenitalii oraz Kolei Austriackich są dostępne już od początku tego roku, ale od kilku dni można korzystać ze znacznie bardziej kompleksowej oferty – jest możliwy zakup m.in. biletów na międzynarodowe pociągi nocne ÖBB, które rozpoczynają i kończą bieg w Niemczech.

– Dzięki poszerzeniu możliwości naszego systemu rezerwacyjnego odpowiadamy na jedno z licznych zapytań naszych klientów. Jesteśmy pewni, że nasze działania spowodują, iż znacznie więcej osób będzie wybierać Deutsche Bahn oraz zagranicznych przewoźników jako wygodny oraz przyjazny środowisku środek transportu w czasie podróży do innego kraju – powiedział Mathias Hüske – przedstawiciel DB, który koordynuje prace nad nową ofertą sprzedaży internetowej.

Do tej pory tylko wybrane połączenia międzynarodowe były dostępne dla podróżnych, ale żeby kupić bilet zagraniczny, i to tylko na trasy w niektórych relacjach, trzeba było skorzystać z usługi specjalnego centrum podróży DB. Teraz bilety mają być dostępne poprzez stronę internetową przewoźnika oraz za pośrednictwem aplikacji na telefony.


Podziel się ze znajomymi:
Komentarze:
Zobacz też
Najnowsze wiadomości
Polecane wiadomości
Praca
Komentarze
Fotorelacje
Bądź na bieżąco:
© 2016 ZDG TOR Sp. z o.o. | Powered by PresstoCMSKontakt
Pełna wersja strony