Partnerzy serwisu:

Koleje Mazowieckie współorganizatorem Dni Transportu Publicznego

Łukasz Kuś 16.09.2016 277

Koleje Mazowieckie współorganizatorem Dni Transportu Publicznego
fot. RK
Koleje Mazowieckie wraz z gospodarzem odbywających się w weekend 17-18 września Dni Transportu Publicznego - Miejskimi Zakładami Autobusowymi w Warszawie - zapraszają wszystkich miłośników transportu. 
Wśród przygotowanych atrakcji jest m.in. piknik „Dni Transportu Publicznego” na zajezdni Woronicza R-1 w Warszawie w sobotę 17 września.

Celem odbywającej się co roku kilkudniowej imprezy jest poszerzenie wiedzy oraz promocja transportu publicznego - zwłaszcza w kontekście wciąż zakorkowanych ulic największych miast. To także okazja do podglądania transportu publicznego „od podszewki”.

A w niedzielę Koleje Mazowieckie zabiorą fanów transportu na wycieczkę do Sekcji Napraw i Eksploatacji Taboru Warszawa Grochów. Zwieńczeniem Dni Transportu Publicznego będzie Dzień bez samochodu obchodzony 22 września. Tego dnia można korzystać z bezpłatnych przejazdów pociągami Kolei Mazowieckich na terenie całego Mazowsza. Oprócz tego będzie można nieodpłatnie pozostawić pojazdy
na parkingach systemu „Parkuj i Jedź” zarządzanych przez Koleje Mazowieckie. Pierwszeństwo w korzystaniu z parkingów posiadają osoby z wykupionymi wcześniej biletami parkingowymi. Nieodpłatnie z parkingu można skorzystać w ramach wolnych miejsc.

Podziel się ze znajomymi:
Komentarze:
Zobacz też
Najnowsze wiadomości
Polecane wiadomości
Praca
Komentarze
Fotorelacje
Bądź na bieżąco:
© 2016 ZDG TOR Sp. z o.o. | Powered by PresstoCMSKontakt
Pełna wersja strony