Partnerzy serwisu:

Koleje Mazowieckie na majówkę

inf. pras. 19.04.2018 2

Koleje Mazowieckie na majówkę
fot. KM
Koleje Mazowieckie uruchomiły ofertę Bilet Turysty, z której będzie można skorzystać od 27 kwietnia do 6 maja 2018 r. Podczas majówki będzie też można korzystać z tzw. biletów wycieczkowych przewoźnika.
Bilet Turysty jest biletem sieciowym imiennym i uprawnia do nieograniczonej liczby przejazdów pociągami KM na obszarze ograniczonym stacjami: Skierniewice, Kutno, Sierpc, Działdowo, Ostrołęka, Małkinia, Czeremcha, Łuków, Dęblin, Skarżysko-Kamienna, Drzewica. W kasach i biletomatach bilet będzie można zakupić od 21 kwietnia 2018 r.

Bilet Turysty ma 10-dniowy termin ważności, licząc od daty wydania lub daty wskazanej przez podróżnego. Uprawnia do podróżowania przez 3 dowolnie wybrane dni w terminie ważności biletu. Do biletu wydawany jest karnet, na którym podróżny dokonuje legalizacji rozpoczęcia każdego z trzech dni ważności biletu.Cena biletu jest zryczałtowana i wynosi wg taryfy normalnej 67,00 zł. Od ceny tej nie stosuje się ulg.Bilet Turysty zakupiony po 27 kwietnia 2018 r. ważny jest do 6 maja 2018 r. - informują KM.

Spółka Koleje Mazowieckie informuje też, że przy przejazdach na podstawie biletów wycieczkowych w pociągach uruchamianych przez Koleje Mazowieckie dni: 30 kwietnia, 2 i 4 maja 2018 r. należy traktować jako dni wolne od pracy. Oznacza to, że oferta bilet wycieczkowy obowiązuje w terminie od 27 kwietnia 2018 r. (piątek) od godz. 18.00 do 6 maja 2018 r. (niedziela) do godz. 24.00.

Na podstawie biletu wycieczkowego będzie można korzystać z przejazdów pociągami Kolei Mazowieckich w relacji do 200 km. Termin ważności biletu wycieczkowego „tam” lub „tam i z powrotem” (bez względu na odległość) wynosi jeden dzień. Podróż musi być ukończona do godz. 24.00 terminu ważności biletu. Bilet wycieczkowy wydaje się na przejazd „tam” lub „tam i z powrotem”.


Podziel się ze znajomymi:
Komentarze:
Zobacz też
Najnowsze wiadomości
Polecane wiadomości
Praca
Komentarze
Fotorelacje
Bądź na bieżąco:
© 2016 ZDG TOR Sp. z o.o. | Powered by PresstoCMSKontakt
Pełna wersja strony